printlogo


چادلی: جهش خیره‌کننده امباپه شبیه مسی است
چادلی: جهش خیره‌کننده امباپه شبیه مسی است
کد خبر: 79480 تاریخ: 1397/4/18 01:30
بازیکنان بلژیک مثل چادلی و هازارد در نشست خبری به تمجید از پدیده فرانسه پرداختند.

ایران ورزشی آنلاین / ناصر چادلی، مدافع چپ بلژیک در نشست خبری به تمجید از کیلیان امباپه، پدیده فرانسه پرداخت. در بازی سه‌شنبه شب نیمه‌نهایی جام جهانی چادلی باید روبروی امباپه بازی کند و کار سختی خواهد داشت.

بازیکن وست‌برام که زننده گل پیروزی بلژیک مقابل ژاپن بود، در تمجید از مهاجم 19 ساله فرانسه گفت: «کاری که امباپه در این سن می‌کند را قبلا هرگز ندیده‌ام، شاید به جز مسی. متوقف کردن امباپه کار سختی است. او سریع و بسیار خوش‌تکنیک است.»

ادن هازارد، کاپیتان بلژیک هم اعتراف کرد که ویدیو بازی‌های امباپه را تماشا می‌کند: «ما چند بار تلفنی با هم گپ زده‌ایم. کیلیان به من گفت که وقتی جوانتر بود ویدیو بازی‌ها مرا تماشا می‌کرد. حالا من گاهی ویدیوهای او را تماشا می‌کنم و به کارش احترام می‌گذارم.»

چادلی درباره بازی با فرانسه گفت که آنها بعد از بردن برزیل دیگر از هیچ تیمی نمی‌ترسند: «بازی مقابل فرانسه همیشه خاص است. وقتی شما برزیل را می‌برید، نیازی نیست از تیم دیگری بترسید. ما برای فتح جام جهانی بازی می‌کنیم.»

او اضافه کرد: «ما به همه احترام می‌گذاریم، ولی اگر با ترس بازی کنیم، نمی‌توانیم فرانسه را شکست بدهیم. بازی مقابل فرانسه مهمترین بازی زندگی ماست.»

 

 

لینک مطلب: http://www.iran-varzeshi.com/News/79480/