printlogo


آجرلو به جای امیری سرمربی موقت تیم پارتیراندازی شد
کیانوش رستمی پاراتیراندازی کیست؟
کیانوش رستمی پاراتیراندازی کیست؟
کد خبر: 79088 تاریخ: 1397/4/9 14:02
سرمربی پاراتیراندازی به خاطر سرخود بودن برخی از ورزشکاران از سمتش استعفا داده است. ظاهرا اینجا هم برای خودش یک کیانوش رستمی دارد. کسی که می خواهد خودش برای خودش تصمیم بگیرد و به تنهایی تمرین کند.

ایران ورزشی آنلاین / تیم ملی پارا تیراندازی در این ماههای اخیر وارد یک حاشیه عجیب و غریب شده است. رشته ای که در بازیهای پارالمپیک و پاراآسیایی همیشه خوش درخشیده و مدال آور بوده حالا وارد حاشیه خود ساخته شده است.

حاشیه ای که از روز برکناری رقیه اله کرم رئیس انجمن پاراتیراندازی که توسط حمید علی صمیمی رئیس فدراسیون جانبازان و معلولان انجام شد ، کلید خورد. بعد از این برکناری بلافاصله خبر آمد حسین امیری سرمربی این تیم هم که موفقیت های زیادی در تیراندازی معلولان به دست آورده بود، از سمتش استعفا داده است.

همزمانی استعفای امیری و برکناری اله کرم این ذهنیت را به وجود آورد که شاید امیری در اعتراض به برکناری اله کرم از سمتش کناره گیری کرده اما بررسی ها نشان می دهد که ظاهرا این دو اتفاق خیلی زیاد هم به هم ربط ندارد. استعفایی که در سه الی چهار ماه مانده به بازیهای پاراآسیایی این نگرانی را به وجود آورد که شاید به برنامه های این رشته آسیب بزند. چند ماهی از زمان این استعفا گذشت و نه امیری به جایگاه اصلی خود برگشت و نه جایگزینی برای او انتخاب شد تا بلاتکلیفی اردوی این تیم را فرا بگیرد.

در حین این بلاتکلیفی و سرگردانی، ناگهان پیگیری ها سرنخ را به دست رسانه ها داد که ظاهرا امیری به خاطر برخی از مسائل که در اردوی این تیم رخ داده ناراحت بوده و به همین دلیل از سمتش استعفا داده است. ظاهرا پارا تیراندازی هم برای خودش یک کیانوش رستمی دارد که باعث شده تا سرمربی تیم ملی عطای کار کردن را به لقایش ببخشد.

البته هنوز امیری حاضر به مصاحبه نشده است و تماس ها با او بی فایده است تا در جریان ریز اتفاقات رخ داده قرار بگیریم اما بررسی ها از اردوی تیم ملی نشان می دهد که او به شدت از برخی رفتارهای خودسرانه از سوی برخی ورزشکاران در تیم ناراحت است و به ناچار مجبور به کناره گیری اردوی تیم ملی شده است.

حالا این کیانوش رستمی پاراتیراندازی کیست، نامشخص است و شاید پیگیری ها در روزهای آینده باعث بروز اخبار جدیدی از اردوی این تیم شود اما همچنان یک مشکل اساسی وجود دارد که تکلیف سرمربی این تیم چه می شود؟

ظاهرا یوسف آجورلو رئیس انجمن تیراندازی جانبازان و معلولین که به جای اله کرم برای این سمت انتخاب شد و قبلا هم در سمت سرمربیگری این رشته فعالیت کرده بود به عنوان سرمربی موقت انتخاب شد. او درباره این تصمیم گفت:« اصرار به حضور امیری داشتیم و حتی در آخرین لیست منتشر شده تیم ملی نیز نام امیری را به عنوان سرمربی اعلام کردیم، اما او بر تصمیمش مبنی بر استعفا پافشاری کرد و سرانجام مجبور به پذیرش این تصمیم شدیم. قرار است خودم به عنوان سرمربی موقت، هدایت تیم ملی را تا بازی‌های پاراآسیایی 2018 برعهده داشته باشم و بعد از آن، درخصوص سرمربی جدید تیم ملی تصمیم‌گیری می شود.» حالا باید دید سرمربی موقت که با حفظ سمت رئیس انجمنی سرمربی این تیم شده است با رفتارهای خودسرانه احتمالی که در این روزها شایعه شده و از آن به عنوان یکی از عوامل استعفای امیری یاد می شود، چگونه برخورد می کند.

لینک مطلب: http://www.iran-varzeshi.com/News/79088/