printlogo


شروع کابوس‌وار گتوزو با میلان / چاقو می‌خوردم بهتر بود!
شروع کابوس‌وار گتوزو با میلان /  چاقو می‌خوردم بهتر بود!
کد خبر: 76459 تاریخ: 1396/9/12 20:58
چیزی نمانده بود سرمربی جدید میلان اولین بازی اش را با برد تمام کند، ولی گل دقیقه 95 دروازه بان حریف پایان تلخی برای گتوزو ساخت.

ایران ورزشی آنلاین / جنارو گتوزو روی نیمکت میلان شروع فاجعه‌باری داشت و آلبرتو برینیولی، دروازه‌بان بنونتو موفق شد در پنجمین دقیقه وقت اضافه گل تساوی را به ثمر برساند. تیم تازه‌وارد به سری A تمام 14 بازی‌اش را باخته بود و دیروز مقابل میلان موفق شد اولین امتیازش را به دست آورد.

میلان ده نفره در حال محافظت از برتری‌اش بود که دروازه‌بان حریف پیشروی کرد و روی یک ضربه ایستگاهی با ضربه سر گل زد. برینیولی گفت: «به سختی می‌توانم حالتم را توصیف کنم. فکر می‌کردم 2 بر یک عقب هستیم، دقیقه 95 بازی است و چیزی برای از دست دادن نداریم. من جلو رفتم، چشمانم را بستم و پریدم.»

گتوزو اما بابت این گل به شدت خشمگین بود و گفت: «بهتر بود چاقو می‌خوردم تا این گل را می‌خوردیم. ما میلان هستیم و باید بهتر از این باشیم. این برای ما کافی نیست. ما در 15 دقیقه آخر عذاب کشیدیم و گل عجیبی خوردیم. انتظار نداشتم این قدر تحت فشار قرار بگیریم و در دقیقه 95 از دروازه‌بان گل بخوریم. باید از بازیکنانم بابت اشتیاق و تعهدشان تشکر کنم. ما به سختی تلاش ردیم. نمی‌توانیم از بازیکنانم خرده بگیرم.»

سرمربی جدید میلان اضافه کرد: «من حس تعلق خاطر زیادی به میلان دارم و در رختکن فضای غم‌انگیزی حاکم بود. من از تیمم انتقادی ندارم. ما باید پیشرفت کنیم. ما در میانه زمین توپ‌های زیادی از دست دادیم و می‌توانستیم بهتر عمل کنیم. ما شخصیت کافی نشان ندادیم.»

میلان در این بازی موفق شده بود دو بار از حریفش پیش بیفتد. اولین بار توسط بوناونتورا و دومین بار توسط کالینیچ.

لینک مطلب: http://www.iran-varzeshi.com/News/76459.html