printlogo


سومین برد آرسنال در شش روز / ونگر: فوتبال در این 21 سال خیلی تغییر کرده
سومین برد آرسنال در شش روز / ونگر: فوتبال در این 21 سال خیلی تغییر کرده
کد خبر: 76148 تاریخ: 1396/7/9 17:46
آرسنال موفق شد در خانه برایتون را با دو گل شکست دهد و در شش امتیازی دو تیم صدرنشین منچستری باقی بماند.

ایران ورزشی آنلاین / آرسن ونگر سالگرد بیست و یکمین سال حضورش در آرسنال را با برد 2 بر صفر مقابل برایتون جشن گرفت. آرسنال در نیمه اول فرصت‌های زیادی داشت، ولی تنها گل این تیم روی ریباند ناچو مونرئال که برای یک ضربه کرنر جلو آمده بود، به دست آمد. در نیمه دوم هم آلکس ایووبی موفق شد روی پاس پشت پای دیدنی آلکسیس سانچز میزبان را به گل دوم برساند.

آلکساندر لاکازت، خرید جدید ونگر تلاش زیادی داشت که در چهارمین بازی متوالی خانگی در لیگ برتر گلزنی کند، ولی شوت دیدنی او در شروع بازی به تیر عمودی برخورد کرد. این سومین برد آرسنال در شش روز محسوب می‌شود و نشان داد که تیم ونگر بحران شروع فصل را پشت سر گذاشته است. این تیم در ماه سپتامبر به پنج برد و یک تساوی رسید و حالا ماه اکتبر را هم با برد شروع می‌کند.

ونگر در واکنش به برد تیمش گفت: «دروازه ما بسته ماند و البته سه امتیاز را گرفتیم. ما روان‌تر از این هم بازی کرده‌ایم، ولی به خاطر برگزاری سه بازی در شش روز مهم گرفتن سه امتیاز بود. ما در تمرکز و گرفتن تصمیم آخر کمی آسان گرفتیم و کارمان سخت شد. سوال این است که تغییر اکثر بازیکنان ترکیب هماهنگی تیم را به هم نمی‌ریزد؟ به هر حال با توجه به بازی مقابل باته هفته سختی داشتیم و از تیم راضی هستم.»

او درباره بیست و یک سال حضورش در آرسنال هم گفت: «در این ورزش نگاه شما تنها به بازی بعدی است. وقتی به گذشته نگاه می‌کنید، متوجه مسیر طولانی می‌شوید که طی کردید. فوتبال در این 21 سال خیلی تغییر کرده.»

 

لینک مطلب: http://www.iran-varzeshi.com/News/76148/