printlogo


کولاک یزدانی برای رسیدن به فینال / ماکوئف، مانع آخر قبل از طلای جهان
کولاک یزدانی برای رسیدن به فینال / ماکوئف، مانع آخر قبل از طلای جهان
کد خبر: 75802 تاریخ: 1396/6/3 18:44
حسن یزدانی با کشتی های تماشایی مقتدرانه به فینال وزن 86 کیلوگرم رسید. سه نماینده دیگر ایران در روز اول مسابقات کشتی آزاد حذف شدند.

ایران ورزشی آنلاین / حسن یزدانی، نماینده وزن 86 کیلوگرم ایران با اقتدار توانست به فینال مسابقات جهانی پاریس برسد و امشب برای کسب مدال طلا با بوریس ماکوئف از اسلواکی روبرو می‌شود.

او پس از استراحت در دور اول عظمت دولت‌بیکف از قزاقستان را با نتیجه 2-12 ضربه فنی کرد و این تنها باری بود که به حریفش امتیاز داد. یزدانی در دور بعد پیتر یانولف از مولداوی را 10 بر صفر ضربه کرد. در یک چهارم نهایی نوبت آلکساندر گوستی‌یف از آذربایجان بود که با نتیجه 10 بر صفر ضربه فنی شود.

در نیمه نهایی ولادیسلاو وادی‌یف روس تلاش زیادی کرد تا در برابر حملات یزدانی مقاومت کند و چند بار کشتی را به تاخیر انداخت. برتری او نسبت به رقیبان قبلی یزدانی این بود که ضربه فنی نشد و 4 بر صفر باخت.

حریف یزدانی در فینال بوریس ماکوئف روس است که از تیم اسلواکی در مسابقات شرکت کرده است. او در نیمه‌نهایی توانست حریف آمریکایی‌اش را 6 بر 3 شکست دهد و انتظار می‌رود حریف سرسختی برای یزدانی باشد.

حذف اطری و محبی

یداله محبی، نماینده ایران در وزن 125 کیلوگرم بعد از پیروزی در دو بازی اول مقابل کشتی‌گیر آمریکایی شکست خورد و با توجه به ناکامی حریفش در مراحل بعد از جدول مسابقات کنار رفت.

رضا اطری در وزن 57 کیلوگرم هم بعد از برد مقابل حریف فرانسوی در دور اول، مقابل توماس گیلمان آمریکایی شکست خورد. با صعود این کشتی‌گیر به فینال اطری در توانستد در گروه بازنده‌ها حاضر شود، ولی با شکست 6 بر 4 مقابل آندری یاتسنکو از اوکراین حذف شد.

بهنام احسان‌پور، نماینده وزن 61 کیلوگرم هم بعد از پیروزی در دور اول در دور دوم 7 بر 2 مغلوب یولیس بونه رودریگز از کوبا شد و با ناکامی این کشتی‌گیر راهی به جدول بازنده‌ها هم نداشت.

 

 

 

لینک مطلب: http://www.iran-varzeshi.com/News/75802/