printlogo


زمان کوتاه برای ریکاوری؛ ترکیب تغییر می‌کند؟
مشکلات بزرگ پرسپولیس برای بازی در تبریز و مشهد
مشکلات بزرگ پرسپولیس برای بازی در تبریز و مشهد
کد خبر: 100836 تاریخ: 1398/7/7 08:58


کادر فنی پرسپولیس در توجیه شکست مقابل سپاهان به مسأله استراحت کمتر نسبت به رقیب‌شان اشاره کردند و اینکه سپاهان دو روز بیشتر زمان ریکاوری و تمرین داشت. همین مسأله باعث شد تیم کالدرون در 15 دقیقه پایانی مسابقه کم بیاورد و دو بار تسلیم حریف شود.
حالا پرسپولیس بازی جام حذفی مقابل ماشین‌سازی آن هم خارج از خانه را در پیش دارد و مشکل بازی قبلی به گونه‌ای تکرار خواهد شد. پرسپولیس بعد از بازی یکشنبه مقابل استقلال، چهار روز بعد مقابل سپاهان بازی کرد. حالا سرخ‌ها بعد از بازی عصر پنجشنبه باید عصر دوشنبه مقابل ماشین‌سازی در جام حذفی بازی کنند. در واقع پرسپولیس و کالدرون 4 روز پس از بازی سنگین مقابل سپاهان باید مقابل ماشین‌سازی بازی کنند با این تفاوت که یک سفر هم در پیش دارند و حتماً شرایط برایشان سخت‌تر هم خواهد بود.
پرسپولیس روز جمعه ریکاوری کرد و حالا فقط دو روز فرصت تمرین دارد و یکشنبه شب راهی تبریز خواهد شد. البته کالدرون تمهیداتی اندیشیده تا سرخ‌ها شنبه و یکشنبه روزی دو جلسه تمرین کنند اما مطمئناً در این شرایط کار دشواری برای فرستادن یک تیم آماده به میدان خواهد داشت.
البته ماشین‌سازی، حریف سرخ‌ها نیز پنجشنبه بازی کرده و این تیم به فاصله 4 روز دوباره باید به میدان برود اما این تیم مقابل شاهین بوشهر در خانه بازی کرده و سفری انجام نداده است تا وضعیت پرسپولیس دشوارتر از رقیبش باشد.
در این شرایط سؤال بزرگ اینجاست که آیا کالدرون با تمام نفرات اصلی و ترکیب همیشگی‌اش به میدان خواهد رفت؟ آیا او تیم دیگری متشکل از بازیکنان ذخیره را به میدان خواهد فرستاد یا ترکیبی از بازیکنان اصلی و ذخیره را راهی مصاف با ماشین‌سازی می‌کند؟
بدون شک پرسپولیس به عنوان مدافع عنوان قهرمانی جام حذفی مثل همه جام‌ها با هدف قهرمانی وارد این پیکارها خواهد شد و اصلاً دوست ندارد وداعی زودهنگام با این جام نسبتاً سهل‌الوصول داشته باشد. پس حتماً کالدرون توجیه شده که باشگاه این جام را هم می‌خواهد اما باید دید سرمربی آرژانتینی