printlogo


بسته خبری مقدماتی جام جهانی
ایران - قطر؛ دوباره اسپایر، دوباره پشت درهای بسته
ایران  - قطر؛ دوباره اسپایر، دوباره پشت درهای بسته
کد خبر: 100345 تاریخ: 1398/4/28 16:38

ایران – قطر دوباره پشت درهای بسته

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان اعلام کرد که تیم ملی کشورمان پیش از اولین دیدارش در مرحله انتخابی جام جهانی 2022 قطر یک بازی تدارکاتی با قطر در کمپ اسپایر دوحه خواهد داشت.

بازی شاگردان ویلموتس با قطر پشت درهای بسته برگزار خواهد شد و این اردو بنا به اعلام تاج به صورت رایگان از سوی قطری ها به فدراسیون ایران تعلق گرفته است.

جالب اینکه  تیم ملی قبل از شروع جام ملتهای آسیا هم در کمپ اسپایر اردویی برگزار کرد و پشت درهای بسته به مصا تیم ملی قطر رفت که ظاهرا قرار اسن همین اتفاق قبل از شروع مسابقات مقدماتی جام جهانی تکرار شود.

اتفاق بعد از جام ملتها کارلوس کی روش به این مساله معترض شد و مسائلی در این خصوص اعلام کرد به مذاق فدراسیون فوتبال و مهدی تاج خوش نیامد.

شنیشل: بازی‌های خانگی برای عراق مهم است

راضی شنیشل، سرمربی سابق تیم ملی عراق درباره این قرعه کشی در مصاحبه با سایت اسپورت عراق گفت:  این گروه فرصت خوبی برای عراق است تا خود را به مرحله نهایی جام جهانی 2022 قطر برساند. در این گروه تیم های ترسناکی وجود ندارد به همین خاطر فرصت خوبی است تا عراق خودش را در ایام فیفا دی به بهترین شکل ممکن آماده کند.

وی افزود: مهمترین عنصر در این مسابقات پیش رو برای عراق بازی های خانگی اش است. عراق در این دوره در خانه خودش بازی می کند و حضور هواداران می تواند برای عراق کمک زیادی کند

قاسم: ایران رقیب اصلی ماست

 باسم قاسم، سرمربی سابق تیم ملی عراق در مصاحبه با سایت «الکوره» درباره گروه عراق گفت: به نظرم عراق شانس اول صعود به عنوان تیم اول در گروه است. ایران رقیب اصلی ما در صعود به مرحله بعد است.ما در جام ملت های آسیا با ایران بازی کردیم ولی ثبات و آمادگی ما در شرایط کنونی بیشتر است.

وی افزود: تیم ملی عراق از لحاظ فنی بر دیگر تیم های گروه برتری دارد. ما باید در رقابت ها استراتژی داشته باشیم تا به مرحله بعد راه پیدا کنیم.

سرمربی هنگ کنگ:بی صبرانه منتظر بازی با ایران هستیم

تیم‌های ملی فوتبال هنگ‌کنگ و ایران روز 19 شهریور ماه سال جاری به مصاف هم می‌روند.

به نقل از سایت اسپورتس هنگ‌کنگ، میکسو پاتلاینن گفت: قرعه خوبی برای ما نبود و واقعا در گروه بسیار سختی قرار گرفتیم. حریفان آسانی پیش‌رو نداریم و تیم‌های ملی ایران و عراق از قدرت‌های فوتبال آسیا و از نظر بدنی بسیار آماده هستند.

سرمربی تیم ملی هنگ‌کنگ افزود: این‌ بار رقابت‌های انتخابی بسیار سخت هستند و زمان کافی برای آماده‌سازی نداریم، البته ایمان دارم که هنگ‌کنگ برای بهتر شدن هر تلاشی می‌کند. در ماه اکتبر با ایران، قدرتمندترین تیم آسیا مواجه می‌شویم. این بازی خانگی است و بی‌صبرانه منتظر رویارویی با ایران هستم. امیدوارم نتیجه راضی‌کننده‌ای در حضور هواداران‌مان کسب کنیم.

اردوی عراق در روسیه و ایتالیا

به نقل از السومریه نیوز عراق، حسن الکعبی، نایب‌رئیس اول پارلمان عراق از تلاش‌های گسترده دولتی برای سازماندهی اردوهای آماده‌سازی تیم ملی فوتبال این کشور در روسیه و ایتالیا جهت حضوری قدرتمند در رقابت‌های انتخابی جام جهانی 2022 خبر داد.وی همچنین در دیدار با عبدالخالق مسعود، رئیس فدراسیون فوتبال عراق از حمایت‌های همه‌جانبه از تیم ملی این کشور در رقابت‌های پیش‌رو خبر  داد .

همچنین طبق اعلام فدراسیون فوتبال عراق این فدراسیون با درخواست ازبکستان جهت برگزاری دو بازی تدارکاتی رفت و برگشت موافقت کرده که این بازی ها در ماه آگوست به میزبانی بصره و تاشکند برگزار خواهد شد.

سرمربی کامبوج: می خواهیم رو به جلو حرکت کنیم

فلیکس دالماس درباره رویارویی با تیم‌های ملی ایران، عراق، بحرین و هنگ‌کنگ گفت: بیشتر از نتایج فوری به توسعه و پیشرفت تیمم فکر می‌کنم. تیم ملی فوتبال کامبوج با یک رویکرد عملی وارد رقابت‌های انتخابی جام جهانی 2022 خواهد شد.

سرمربی آرژانتینی و 31 ساله تیم ملی فوتبال کامبوج ادامه داد: هدف‌‌مان گام برداشتن در یک زمان است. من بیشتر علاقه‌مند به روند رو به رشد کامبوج هستم. می‌ خواهیم رو به جلو حرکت و رشد کنیم.

تیم‌های ملی فوتبال ایران و کامبوج روز 18 مهرماه ماه سال جاری به مصاف هم می‌روند.

3-670

لینک مطلب: http://www.iran-varzeshi.com/News/100345/اخبار-مقدماتی-جام-جهانی-بازی-ایران-قطر