printlogo


در آرای کمیته انضباطی عدالت وجود ندارد!
قلعه‌نویی: نمی‌گویم به خاطر حرف‌هایم مرا کجاها بردند
قلعه‌نویی: نمی‌گویم به خاطر حرف‌هایم مرا کجاها بردند
کد خبر: 100218 تاریخ: 1398/4/21 16:35

امیر قلعه‌نویی سرمربی سپاهان این‌روزها همراه تیمش در کردان اردوی آماده‌سازی برگزار کرده. او و تیمش فصل گذشته در هر دو جام مدعی اصلی قهرمانی بودند اما در رقابتی نزدیکی که با پرسپولیس داشتند در لیگ و در روز آخر؛ قافیه را به آنها باختند و در نیمه نهایی جام حذفی باز هم مغلوب تیم سرخپوش پایتخت شدند. قلعه‌نویی که این فصل به دنبال قهرمانی است، در مورد شرایط تیمش و سختی‌های فصل گذشته توضیح می‌دهد.

سپاهان امسال باید بهتر باشد

درباره سپاهان باید بگویم زمانی که تیم را تحویل گرفتم شرایط خوبی نداشت، همه دیگر می‌دانند منچستریونایتد بعد از آقای فرگوسن در شرایطی افتاد که هنوز نتوانسته از آن خارج شود؛ می‌توانم به میلان و اینتر هم اشاره کنم که زمانی قطب‌های فوتبال اروپا بودند اما سال‌ها است که در کشور خودشان هم نتیجه نمی‌گیرند. در سپاهان اما خدا به ما کمک کرد و راهی که باید سه، چهار ساله می‌رفتیم را یک ساله طی کردیم و اگر یکسری شرایط را برای ما به وجود نمی‌آوردند سال قبل حداقل یک جام می‌گرفتیم که ان‌شاءا... بعدها مشخص خواهد شد. سپاهان امسال به چند دلیل فوتبالی می‌تواند تیم بهتری باشد. یکی از دلایلش این است که بچه‌هایی که امسال با ما هستند از نظر روحی و روانی شرایط و کارایی بهتری خواهند داشت. یارگیری خیلی خوبی انجام دادیم اما می‌خواهیم سه بازیکن دیگر بگیریم که اگر این مهم انجام شود می‌توانم بگویم شرایط خیلی خوبی در فصل جدید خواهیم داشت.

آن سوت باید در کتاب گینس ثبت شود!

فصل قبل تا قبل از بازی با پرسپولیس که سکته‌ای در تیم افتاد نتایج خوبی گرفته بودیم اما آن بازی با پرسپولیس خیلی به ما لطمه زد و سوتی که زده شد باید در کتاب گینس نوشته شود. با یک سوت دو امتیاز از ما گرفته شد، یک امتیاز به حریف‌مان داد، من و تماشاچیان سپاهان و گلزن تیم را دو جلسه محروم کردند. این سوت را باید در کتاب گینس نوشت. امسال یکسری شیطنت‌ها دارد انجام می‌شود. بعضی از دوستان می‌دانند سپاهان شرایط خوبی دارد می‌خواهند چوب لای چرخش بگذارند اما نمی‌توانند این کار را بکنند. مطمئن باشید.

آنها که از من انتقاد می‌کنند، خودشان خیلی ضعیف‌ترند

به قول آقای انتظامی خدابیامرز شغل دوم بعضی از مردم ما شده بخل و حسادت. واقعا اینطوری است. تیم پارسال سپاهان بیشترین گل‌زده را با اختلاف نسبت به سایر رقبا داشته و همینطور بهترین پاسور لیگ را. خب این حرف‌ها یعنی چه؟ جز بخل و حسادت است؟ اگر آقایان این حرف را می‌زنند و ما را ضعیف و یک سیستمی! می‌دانند خودشان خیلی ضعیف‌تر هستند که نمی‌توانند مقابل سیستم ما که آن را یک مدلی می‌دانند، بازی کنند. یا اگر این نیست برمی‌گردد به بغض و حسادت. من فکر می کنم این بخل و حسادت است. این آقایان حرفی راجع به توانایی‌های خودشان نمی‌زنند؛ چون ندارند؛ نه مدیریت دارند و توانایی؛ فقط منتظرند ببینند امیر قلعه‌نویی چه می‌گوید. پس خدا را شکر کن. اگر به دشمنت هم نان می‌رسانی یعنی خدا دوستت دارد.

به جای تقدیر محروم می‌کنند

به جای اینکه از ما تقدیر کنند، چنین رایی می‌دهند؛ متاسفانه در آرایی که صادر می‌کنند حب و بغض هست و عدالتی وجود ندارد. ما دو کاپیتان (مهدی کیانی و رسول نویدکیا) را به سکوها فرستادیم که رفتند و از طرفداران خواهش کردند تا آرامش را حفظ کنید؛ از آقایان تورک و حسن‌زاده سوال دارم که اگر در طول مسابقه به ناموس شما توهین شود، چه عکس‌العملی خواهید داشت و چقدر صبر دارید؟ ما باعث شدیم جو آرام شود و خون از دماغ کسی نیاید ولی حالا هم محروم می‌شویم؛ خیلی چیز خوبی است! جالب این است که در بازی جام حذفی هم هر مربی دیگری بود، تیم را بیرون می‌کشید اما من به بچه‌ها گفتم اگر ۴ گل هم خوردید با من اما بروید و بازی کنید؛ آقای سلیمانی می‌تواند این موضوع را شهادت دهد.

برای خودم تبلیغ نمی‌کنم

من یک آدم سنتی و مذهبی هستم و همیشه هم دغدغه‌های مردم را گفتم و برایم مهم نبوده چه اتفاقی می‌افتد. یکی، دو بار هم خیلی از مسائل برایم پیش آمده ولی مثل بعضی‌ها نیستم که بیایم و بازگو کنم که کجا رفتم و کجاها بردند من را. چون من حرفم را به خاطر مردم زدم و اگر بیایم و بگویم که کجاها من را بردند، دیگر این حرف برای من نیست و تبلیغ برای خودم می‌شود.

منبع: ورزش 3

670-9

 

لینک مطلب: http://www.iran-varzeshi.com/News/100218/صحبتهای-قلعهنویی-در-مورد-سپاهان-و-مشکلات-فصل-قبل