فوتبال ایران / شناسه خبر: 99991 / تاریخ انتشار : 1398/4/11 17:18
|
جام حذفی به آبروی ورزش ضربه زد

تابش: مثل استقلال و پرسپولیس به ما هم ۵۰۰ هزار یورو بدهند

من هم این را شنیده‌ام، امیدوارم وزارت ورزش ۵۰۰ هزار یورو هم به ما کمک کند. شدیداً در مضیقه هستیم. در فصل گذشته هم مشکلات ارزی داشتیم.

مسعود تابش، مدیرعامل باشگاه سپاهان در خصوص بدون بدهی بودن باشگاه سپاهان برای شروع فصل جدید می گوید:« خدا را شکر ما نه تنها با فدراسیون تسویه کرده‌ایم، بلکه به هیچ ارگان و بازیکنی بدهی نداریم و فصل جدید را بدون بدهی شروع می‌کنیم. من اعتقادم این است که هر تعهدی کردم انجام بدهم و خدا کمک کرده و تا به امروز همه آنها انجام شده است. »

تابش اشاره ای به جلسه بررسی مشکلات ورزشگاه نقش جهان دارد:« در جلسه‌ای که با نمایندگان وزارت ورزش، فدراسیون و سازمان لیگ داشتیم، مسائل مختلف بررسی شدند. در نقش جهان اقدامات بسیار خوبی انجام شده، تنها بحث موارد امنیتی و ایمنی ورزشگاه بود، مانند اینکه صندلی‌ها شماره‌گذاری بشوند یا فروش الکترونیکی بلیت ها و گیت‌های الکترونیکی که ما قرارداد همه آنها را بسته‌ایم و حتی مبلغی را هم به عنوان پیش‌پرداخت داشته‌ایم. اعتقادم این است که ورزشگاه نقش جهان برای فصل جدید می‌تواند بسیار بسیار آماده باشد و ما آماده میزبانی از مسابقات هستیم. »

او در مورد اینکه وزارت ورزش و دو باشگاه استقلال و پرسپولیس ۵۰۰ هزار یورو کمک کرده، معتقد است:«من هم این را شنیده‌ام، امیدوارم وزارت ورزش ۵۰۰ هزار یورو هم به ما کمک کند. شدیداً در مضیقه هستیم. در فصل گذشته هم مشکلات ارزی داشتیم. قرار بود یک میلیون دلار با ارز ۴ هزار و ۲۰۰ تومانی به ما بدهند که نشد. همه باشگاه‌ها مشکل دارند و ما هم مشکل داریم. من اگر ارز مورد نیازم تأمین شود، می‌توانم قرارداد بهتر ببندم و بهتر عمل کنم. امسال در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، لیگ برتر و جام حذفی حضور داریم و می‌خواهیم در همه آنها با قدرت شرکت کنیم. امیدواریم به ما هم کمک شود. »

تابش در پاسخ به این سؤال که آیا ممکن است فینال جام حذفی و نحوه برگزاری آن باعث برگزار نشدن بازی سوپرجام شده باشد، می گوید:« موضوع جام حذفی را فراموش کردیم. آن جام و نحوه برگزاری به آبروی ورزش ما ضربه زد و آن را خدشه‌دار کرد، قطعا آن بازی باعث شد که سوپرجام را برگزار نکنند.»

 9

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر