فوتبال ایران / شناسه خبر: 99989 / تاریخ انتشار : 1398/4/11 17:13
|

مهدی تارتار در خصوص آغاز تمرینات تیم مسجدسلیمان می گوید:« به دلیل شرایط آب و هوایی تمرینات خود را در تهران آغاز می‌کنیم و اردوی خودمان را در این شهر برگزار خواهیم کرد. در این اردو، بازی‌های تدارکاتی هم برگزار خواهیم کرد چرا که در تهران تیم برای مسابقه دادن زیاد است. طبق برنامه قبل از شروع مسابقات لیگ به مسجدسلیمان خواهیم رفت تا آماده حضور در این رقابت‌ها شویم. » او اشاره ای به دستیارانش در نفت دارد:« در این سال ها معمولا دستیاران من مشخص بودند اما آنها به هر حال حق انتخاب دارند و اجازه بدهید ابتدا قراردادشان با نفت مسجدسلیمان به امضا برسد و بعد نام آنها را رسانه‌ای خواهیم کرد.»

سرمربی نفت مسجدسلیمان در خصوص اینکه لیست مازاد هم در این تیم خواهد داشت، می گوید:«‌کسانی که با ما قرارداد ندارند و قراردادشان تمام شده که در لیست مازاد نیستند چون قرارداد ندارند و از همین جا از همه بازیکنان بابت زحماتی که کشیدند، تشکر می‌کنم. ما لیست مازاد نداریم و سعی کردیم بازیکنانی که قرارداد دارند را در تیم نگه داریم. البته هنوز به جمع‌بندی نهایی نرسیده‌ایم اما از نحوه یارگیری تیم رضایت دارم چرا که ما آخرین تیمی هستیم که یارگیری می‌کنیم.»

تارتار درباره وضعیت موسی کولیبالی بازیکن این تیم که ابتدا قراردادش را با نفت مسجدسلیمان تمدید کرد اما به فولاد خوزستان پیوست، اینطور توضیح میدهد:« من این مسائل را به مدیریت باشگاه سپردم و خودم اطلاعی از آن ندارم اما برای کولیبالی آرزوی موفقیت می‌کنم وهر کجا که هست امیدوارم عملکرد خوبی داشته باشد.»

او درباره اظهارات مسئولان سپیدرود رشت که خواهان حضور این تیم به جای نفت مسجدسلیمان در لیگ برتر شدند، معتقد است:« من از این مسائل خبر ندارم چرا که در حیطه کاری من نیست و مدیرعامل باشگاه در جریان همه این موارد قرار دارد اما ما در حال یارگیری و جذب بازیکن هستیم اما کار خودمان را انجام می‌دهیم. ما با یک تفکر جدید به تیم آمدیم و می‌خواهیم تیم جنگنده‌ای داشته باشیم و امیدوارم هواداران هم صبور باشند چرا که آخرین تیمی که تمریناتش را آغاز می‌کند، ما هستیم. بدنه تیم عوض شده و تغییرات زیادی داشتیم. به همین دلیل نیاز به هماهنگی داریم و امیدوارم که هواداران صبور باشند تا بتوانیم کارها را به خوبی انجام دهیم.»

9

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر