فوتبال ایران / شناسه خبر: 99988 / تاریخ انتشار : 1398/4/11 16:03
|

محمدی در خنت؟

با اینکه اخبار زیادی ردباره علاقه تیم زنیت به جذب میلاد محمدی به گوش می رسید این بازیکن  در اینستاگرام شخصی خود خبر از انتقال به تیمی دیگر داد. او البته نامی از تیم جدید خود نیاورده اما به نظر می رسد تیم خنت بلژیک، مقصد بعدی این ملی پوش ایران است و او هم در فصل پیش رو به ایرانی های لیگ بلژیک اضافه می شود.

تیم خنت، قهرمان سال 2015 لیگ بلژیک، در فصل اخیر این مسابقات در رتبه پنجم ایستاد و نتوانست سهمیه تورنمنت های اروپایی را به دست آورد. در رقابت های این فصل، خنک و کلاب بروژ به ترتیب سهمیه مستقیم و پلی آف لیگ قهرمانان اروپا را به دست آوردند و استاندارد لیژ و آنتورپ به مراحل مقدماتی لیگ اروپا راه یافتند.

شروع ابراهیمی با الاهلی

به نقل از روزنامه الوطن قطر، تیم الاهلی دوحه از دوشنبه شب در دوحه نخستین تمرین خود را پس از پایان تعطیلات طولانی‌مدت آغاز کرد. این تیم 13 روز دیگر نیز اردوی تابستانی 20 روزه خود را در کشور هلند برپا می‌کند.بر اساس این گزارش، امید ابراهیمی، تایجل دی یونگ و نبیل الزهر، 3 بازیکن خارجی تیم الاهلی محسوب می‌شوند و مذاکره برای جذب ریواس، مهاجم ونزوئلایی ادامه دارد.

بدنسازی کریم در اردوی اسپانیا

تیم ناتینگهام فارست انگلیس زیر نظر صبری لموشی، سرمربی جدیدش در اردوی تابستانی اسپانیا دوران آماد‌ه‌سازی پیش‌فصل را سپری می‌کند. کریم انصاری‌فرد که دومین فصل حضورش در این تیم انگلیسی را سپری می‌کند یکی از بازیکنان آماده اردوی اسپانیا است.سایت ناتینگهام پست تصاویری از آخرین تمرین‌های این تیم منتشر کرده که انصاری فرد  و همبازیانش در کمپی خوش منظره و جالب تمرینات سخت بدنسازی ا انجام می دهند.

یوکانوویچ سرمربی جدید طارمی

باشگاه الغرافه قطر دوشنبه شب به صورت رسمی قراردادش با اسلاویا یوکانوویچ، سرمربی صرب را علنی کرد که او در نشست خبری اش درباره آینده بازیکنان خارجی و داخلی عنوان کرد هنوز هیچ بازی ای از بازیکنانش ندیده و می خواهد در تمرینات آنها را آنالیز کند.سرمرب جدید طارمی درباره لژیونرهای تیمش گفت:« باید لژیونرهای تیم را بررسی کنم. ما به بازیکنانی نیاز داریم که امتیاز خاصی دارند و می توانند ما را کمک کنند.»

3-350

 

captcha
تازه ها
بیشتر