فوتبال ایران / شناسه خبر: 99985 / تاریخ انتشار : 1398/4/11 14:22
|
رضایی به اردوی ترکیه می‌رود؟

اختلاف با استراماچونی بر سر رحمان

استراماچونی به اضافه شدن رحمان رضایی به کادرفنی‌اش تاکید دارد اما اختلاف نظرهایی میان او و باشگاه استقلال بر سر اضافه شدن بازیکن سابق پرسپولیس به کادرفنی استقلال وجود دارد.

زمانی که استراماچونی به عنوان سرمربی استقلال انتخاب شد از پیروز قربانی به عنوان دستیار او یاد کردند اما 24 ساعت بعد از معارفه، پیروزقربانی شخصا اعلام کرد که در باشگاه استقلال پستی نخواهد گرفت و این پیشنهاد را نمی‌پذیرد. بعد ها گفتند که چون استراماچونی پست آنالیزوری را برای پیروز درنظر گرفته بود به صلاح نبود که این چهره قدیمی در چنین جایگاهی قرار بگیرد؛ به همین دلیل ماجرا منتفی شد. با عبور از آن ماجرا اما تصور می‌شد که استراماچونی اساس دنبال استخدام دستیار ایرانی نباشد و اظهارات برخی مسئولان باشگاه استقلال و خبرهایی که به سایت های نزدیک به خود می‌دادند نیز دلالت بر این موضوع داشت اما این ها برخلاف آن تحرکاتی است که زیر پوست باشگاه استقلال می‌گذرد.

استراماچونی نه تنها به باشگاه استقلال اعلام نکرده که هرگز دستیار ایرانی نمی‌‌خواهد بلکه تاکید بسیاری دارد که رحمان رضایی به کادر فنی استقلال اضافه شود. مسئولان باشگاه استقلال نیز به دلیل اینکه رحمان سابقه پوشیدن پیراهن پرسپولیس را دارد و یک فصل ونیم عضو این باشگاه بوده با درخواست استراماچونی مخالفت کرده اند اما به قول معروف مرغ آقای استراماچونی یک پا دارد و او دوست دارد رحمان رضایی با هر سمتی که شده به کادرفنی استقلال اضافه شود.

البته برخی مسئولان باشگاه استقلال به استراماچونی پیشنهاد داده اند که رحمان فعلا به عنوان آنالیزور در کادر فنی استقلال حضور یابد وبعد آرام، آرام وارد چرخه فنی شود تا آب ها از آسیاب بیفتد وحساسیت ها قدری کاهش یابد  اما بر سر اجرای این سناریو نیز اختلاف نظر های بسیاری در باشگاه استقلال وجود دارد و برخی از تصمیم گیران بر این باورند که حضور رحمان چه به عنوان آنالیزور چه به عنوان مربی باعث بروز واکنش هایی از سوی هواداران باشگاه استقلال خواهد شد و فضای مجازی تحت الشعاع این ماجرا قرار می‌گیرد و چنانچه استقلال در جریان بازی های لیگ نتیجه لازم را نگیرد اولین واکنش ها نسبت به انتخاب یک پرسپولیس در کادرفنی خواهد بود.

واقعیت این است که مسئله اضافه شدن رحمان رضایی به کادرفنی استقلال این روزها به یک بحران پنهان در استقلال بدل شده و عده ای تلاش می‌کنند تا این چهره به شکلی نرم به کادرفنی اضافه شود.

 استراماچونی اما بدون توجه به تمام این حاشیه سازی ها هر روز با رضایی در حال گفت و گو است وحتی با بازیکن سابق تیم ملی و پرسپولیس قرار ملاقات هم می‌گذارد وبه رستوان هم می‌رود. سابقه دوستی استراماچونی با رضایی به سال ها قبل در کشور ایتالیای باز می‌گردد و حتی مدیربرنامه های هر دو نیز یک شخص است که این موضوع استحکام بیشتری به روابط رحمان با استراماچونی بخشیده است.

حتی اگر رضایی به کادرفنی استقلال اضافه نشود که خبرهای پیرامون اضافه شدن رحمان در اردوی ترکیه هم دهان به دهان می‌شود باید پذیرفت که استراماچونی رابطه اش را با رحمان قطع نخواهد کرد و چه به شکل علنی و چه به شکل پنهان با بازیکن سابق تیم ملی ایران و باشگاه پرسپولیس هم فکری و مشورت خواهد کرد.

شاید تنها ویژگی که بتواند قدری فضا را برای حضور رحمان در کادرفنی استراماچونی نرم تر کند، شاگردی ناصرحجازی باشد. رحمان نیز اخیرا در مصاحبه هایی به این موضوع اشاره کرده تا هواداران استقلال بدانند که او ارادت خاصی به اسطوره باشگاه استقلال دارد. اما مشخص نیست که شاگردی حجازی نیز آیا منجر به عادی شدن روابط و نگاه مهربانه تر با این چهره بشود یا خیر؟!

10

captcha
تازه ها
بیشتر