ورزش جهان / شناسه خبر: 99977 / تاریخ انتشار : 1398/4/10 20:39
|

رشفورد با یونایتد تا 2023: باشگاه را به جایگاه واقعی‌اش می‌رسانیم

مهاجم ملی‌پوش منچستریونایتد قرارداد خود را تا سال 2023 تمدید کرد و هفته‌ای 200 هزار پوند دستمزد می‌گیرد.

رشفورد با یونایتد تا 2023: باشگاه را به جایگاه واقعی‌اش می‌رسانیم

تلاش‌های باشگاه منچستریونایتد برای تمدید قرارداد مارکوس رشفورد با وعده افزایش حقوق به 200 هزار پوند در هفته نتیجه داد و این مهاجم انگلیسی قراردادش را با شیاطین سرخ تا سال 2023 تمدید کرد.

رشفورد 21 ساله تا پایان فصل آینده با من‌یونایتد قرارداد داشت و اکنون سه سال دیگر به مدت آن اضافه شده است، ضمن اینکه در قرارداد او بندی وجود دارد که به باشگاه اجازه می‌دهد این بازیکن را برای یک سال دیگر هم در اولدترافورد نگه دارد.

رشفورد که محصول آکادمی باشگاه منچستریونایتد است، در یکی دو فصل اخیر گل‌های زیادی برای این تیم به ثمر رسانده، پس از امضای قرارداد جدیدش به سایت باشگاه گفت: منچستریونایتد از هفت سالگی که وارد این باشگاه شدم، همه زندگی من بوده است. این باشگاه مرا ساخت، هم از نظر حرفه‌ای از هم نظر شخصیتی پس هر بار که فرصت پوشیدن پیراهن این تیم را به دست می‌آورم برای یک افتخار است. می‌خواهم از اوله (سولشر، سرمربی تیم) و تمام دستیاران او در کادر فنی به خاطر کمک‌های‌شان به من تشکر کنم. آنها یک گروه فوق‌العاده از مربیانی هستند که من هر روز از آنها درس می‌گیرم و باعث پیشرفت من می‌شوند.

مهاجم ملی پوش منچستریونایتد افزود: من هر آنچه در توان داشته باشم ارائه می‌کنم تا به منچستریونایتد برای بازگشت به جایگاهی که به آن تعلق دارد کمک کنم و هواداران را به موفقیت‌هایی که سزاوارش هستند برسانم.

رشفورد سال 2016 به ترکیب اصلی منچستریونایتد راه یافت و از آن زمان تا کنون 170 بازی برای این تیم انجام داده و 45 گل هم برای این تیم به ثمر رسانده است.

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر