فوتبال ایران / شناسه خبر: 99962 / تاریخ انتشار : 1398/4/10 15:47
|

بروژ کاوه را نمی فروشد

به نقل از سایت Nieuws365 بلژیک، کلوب بروژ فصل گذشته 5 میلیون یورو برای خرید کاوه رضایی از تیم شارلوا پرداخت کرد اما ایوان لکو (سرمربی سابق کلوب بروژ) هرگز نتوانست از این مهاجم ایرانی در جایگاه خودش استفاده کند. کاوه رضایی به خرید بد کلوب بروژ معروف شد اما این تیم قصد ندارد او را بفروشد و برای فصل آیند نیز حفظ خواهد شد.

بر اساس این گزارش، هر چند شایعاتی مبنی بر فروش کاوه رضایی در حال انتشار هستند اما کلوب بروژ نمی‌خواهد از مهاجم ایرانی خود صرف‌نظر کند. کلوب بروژ به دنبال دادن  فرصت دیگری به این مهاجم است. او این فرصت را دارد تا تحت نظر فیلیپه کلمنت، سرمربی جدید کلوب بروژ خودش را نشان دهد. به ویژه این که در بازی تدارکاتی شنبه گذشته نیز موفق به گلزنی شد.

تعریف مدافع زنیت از سردار

ماگومد اوزدیوف، مدافع تیم زنیت سن پترزبورگ روسیه  به تمجید از سردار آزمون، همبازی ایرانی اش پرداخت.اوزدیوف در مصاحبه با سایت «چمپیونات» روسیه گفت: با ورود آزمون به زنیت کار ما در خط دفاعی راحت تر شد چون او با فشاری که روی دروازه رقبا می آورد باعث آسان شدن کارمان می شود. من با او ارتباطی خوبی دارم و در تمرینات باهم شوخی می کنیم.

سردار آزمون در نیم فصل دوم با مبلغ 10 میلیون یورو از روبین کازان به زنیت منتقل شد. ستاره ایرانی در این نیم فصل به حدی خوش درخشید که تیمش را قهرمان روسیه کرد و در رده دوم بهترین گلزنان لیگ روسیه قرار گرفت.

اوبی میکل همبازی امیری وحسینی شد

باشگاه ترابزون‌اسپور، جان‌ اوبی‌میکل را با قراردادی دو ساله که قابلیت تمدید برای سال سوم دارد به خدمت گرفت. رسانه‌های ترکیه‌ای خبر داده‌اند این هافبک نیجریه‌ای به ازای هر فصل 1.5 میلیون یورو از این باشگاه ترکیه‌ای دستمزد خواهد گرفت.

بر اساس گزارش نشریه «فوتو ماچ» ترکیه، در قرارداد اوبی‌میکل بندی وجود دارد که این هافبک 32 ساله باید در 70 درصد بازی‌های سوپرلیگ ترکیه برای آبی‌وعنابی‌های ترابزون به میدان برود و در هر دیداری که به زمین می‌رود حداقل باید 45 دقیقه بازی کند.

این هافبک نیجریه‌ای که پس از جدایی از چلسی برای تیم‌های تیانجین تدا چین و میدلزبرو انگلیس بازی کرده، همبازی سیدمجید حسینی و وحید امیری در ترابزون‌اسپور شد.

3

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر