فوتبال ایران / شناسه خبر: 99955 / تاریخ انتشار : 1398/4/10 08:44
|

گابریل کالدرون جهت انجام مرحله پایانی مذاکرات و عقد قرارداد، صبحامروز با ایرج عرب مدیر عامل باشگاه جلسه خواهد داشت، حوالی ساعت 22 یکشنبه از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) وارد تهران شد.وی با پرواز لوفتانزا و از فرانکفورت به ایران آمد.محسن خلیلی مدیر تیم، امیر علی حسینی مدیر روابط بین الملل به عنوان نمایندگان باشگاه پرسپولیس در فرودگاه با اهدای گل از کالدرون استقبال کردند.این مربی آرژانتینی از طریق بخش CIP بیرون رفت.

کالدرون که برای عقد قرارداد با قهرمان ایران به تهران آمده است، در این سفر دستیاران خود را همراه ندارد.این دستیاران پس عقد قرارداد باشگاه با این مربی به وی و تیم ملحق خواهند شد.کالدرون سفر خود را به شکلی برنامه ریزی کرده است که پس از عقد قرارداد در تهران بماند و تیم را برای تمرینات و آماده سازی به دست بگیرد و دستیاران غیر ایرانی به وی ملحق خواهند شد.

کالدرون پس از ورود به فرودگاه در مدت زمان انجام امور گذرنامه در CIP فرودگاه مستقر شد و به پرس و جو درباره تیم پرداخت.در این میان پس از آنکه امیر علی حسینی، مدیر امور بین‌الملل باشگاه،  سوابق بازیگری محسن خلیلی را در معرفی وی تشریح کرد، مربی آرژانتینی ضمن تحسین، از حضور وی در کنار تیم ابراز شادمانی نمود.

در ادامه محسن خلیلی به تشریح شرایط تیم پرداخت و در بخشی از صحبت‌های خود به شور و شوق هواداران پرسپولیس نسبت به تیم و انتظار آنها برای معرفی سرمربی جدید پرداخت. کالدرون در واکنش به این صحبت‌ها اعلام کرد؛ نسبت به هواداران پرسپولیس و شور و اشتیاقی که نسبت به فوتبال و تیم خودشان دارند آشنایی دارد و تاکید کرد این مساله باعث خوشحالی او است و حمایت چنین هوادارانی را از ابزارهای موفقیت برای تیم‌های پرطرفدار خواند.

 

captcha
تازه ها
بیشتر