ورزش جهان / شناسه خبر: 99951 / تاریخ انتشار : 1398/4/10 01:02
|

یونایتد، مشتری تازه گریزمان

اگرچه به نظر می رسد ستاره فرانسوی اتلتیکو به توافقات شخصی با بارسلونا دست یافته اما یونایتد قصد دارد شانس خود را امتحان کرده و در روزهای پایانی نظر گریزمان را تغییر دهد.

یونایتد، مشتری تازه گریزمان

دیروز نشریات ایالت کاتالونیا خبر از بروز برخی اختلافات بین دو باشگاه اتلتیکومادرید و بارسلونا برای انتقال گریزمان به نوکمپ دادند و امروز نشریه سان مدعی شد منچستریونایتد قصد دارد در روزهای باقیمانده برای خرید مهاجم فرانسوی از اتلتیکومادرید تلاش کند.

بند آزادسازی گریزمان از اول جولای به 120 میلیون یورو کاهش پیدا می کند و اگرچه به نظر می رسد وی با توافقات شخصی با بارسلونا دست یافته و فاصله ای تا انتقال به این تیم ندارد، اما یونایتد قصد دارد شانس خود را امتحان کرده و در روزهای پایانی نظر گریزمان را تغییر دهد و این بازیکن راهی اولدترافورد شود.

عدم حضور در لیگ قهرمانان فصل بعد مهم ترین مشکل شیاطین سرخ برای جذب بازیکنان بزرگ است اما با توجه به احتمال جدایی بازیکنان گرانقیمتی چون پل پوگبا و روملو لوکاکو، احتمالا این تیم مشکلی با پرداخت 120 میلیون یورو برای گریزمان نداشته و همه چیز به تصمیم خود این بازیکن بستگی دارد.

گریزمان فصل قبل و در دوران حضور ژوزه مورینیو نیز به شدت مورد توجه منچستریونایتد قرار داشت اما علیرغم پیشنهاد این تیم و بارسلونا ترجیح داد در اتلتیکومادرید باقی بماند و حالا به نظر می رسد بارسا از بالاترین شانس برای خرید او برخوردار است.

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر