ورزش جهان / شناسه خبر: 99950 / تاریخ انتشار : 1398/4/9 23:54
|

گواردیولا: شاید بازگشت نیمار به سود بارسا نباشد

سرمربی سابق آبی و اناری‌ها می‌گوید: نیمار بازیکنی خارق‌العاده است اما من نمی‌دانم که آیا بازگشت او به بارسلونا به سود این تیم خواهد بود یا نه.

گواردیولا: شاید بازگشت نیمار به سود بارسا نباشد

در حالی که گمانه‌زنی‌های متعددی درباره بازگشت نیمار به بارسلونا شنیده می‌شود، پپ گواردیولا می‌گوید مطمئن نیست که این اتفاق به سود بارسلونا تمام خواهد شد یا نه.

نیمار 28 ساله دو سال پیش در اوج بارسلونا را برای خارج شدن از زیر سایه لیونل مسی ترک کرد اما او خیلی زود از تصمیمش پشیمان شده و قصد بازگشت دارد. با این حال بعید به نظر می‌رسد پاری‌سن‌ژرمن که برای خرید او 222 میلیون یورو پرداخت، به این آسانی حاضر به فروش بازیکن برزیلی خود شود. گواردیولا هم محتاطانه درباره عاقلانه بودن بازگرداندن نیمار به بارسلونا صحبت می‌کند.

سرمربی منچسترسیتی در خصوص این موضوع به روزنامه «آرا» کاتالونیا گفت: نیمار بازیکنی خارق‌العاده است اما من نمی‌دانم که آیا بازگشت او به بارسلونا به سود این تیم خواهد بود یا نه. این موضوع درست مانند بازگشت خود من به بارسلوناست. من الان همان کسی نیستم که قبلاً در بارسلونا کار می‌کرد، پس نمی‌دانم که آیا نیمار هم همان نیماری است که قبلاً در بارسلونا بازی می‌کرد یا نه؛ با این حال او بازیکن بزرگی است و هیچکس در این باره شک ندارد.  

گواردیولا با اشاره به اتفاقاتی که در چند فصل اخیر برای بارسلونا رخ داده و ناکامی‌ 4 ساله این تیم برای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، افزود: به نظر من بارسلونا بازیکنان خوبی دارد. این تیم همیشه بازیکنان خوبی داشته است. من اخیراً گفتم که من در دوران مربیگری‌ام دو رقیب داشته‌ام که از سایرین سرسخت‌تر بوده‌اند. یکی از آنها لیورپول فصل گذشته بود و دیگری بارسلونای لوئیس انریکه. لیگ قهرمانان تورنمنت بسیار سختی است. نقش عملکرد دفاعی در رقابت‌های اروپایی بسیار مهم است به همین دلیل من زمانی که در بارسلونا بودم، به لیونل مسی می‌گفتم که از میانه میدان حمله کند. من نمی‌خواستم که او وارد جنگ فرسایشی شود و اینگونه می‌توانست استعدادش را در 20 متر پایانی زمین به نمایش بگذارد. در بازی فصل گذشته بارسلونا مقابل لیورپول در ورزشگاه نوکمپ اما لئو مانند یک اسب می‌دوید. اگر بارسلونا لیورپول را شکست داده بود و به فینال می‌رسید، قهرمان می‌شد.

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر