فوتبال ایران / شناسه خبر: 99927 / تاریخ انتشار : 1398/4/9 16:05
|
وعده دو دیدار تدارکاتی با هدف حفظ رکورد آقای گلی

تیم ملی فوتسال در خدمت شمسایی

رییس کمیته فوتسال می‌گوید: « قرار است در شرایط مناسب و در دو سه ماه آینده، دو دیدار تدارکاتی برگزار کنیم.»

تیم ملی فوتسال در خدمت شمسایی

داوود پرهیزگار، رییس کمیته فوتسال فدراسیون از برگزاری دو دیدار تدارکاتی برای رسیدن عنوان آقای گلی جهان به وحید شمسایی خبر داده است. پرهیزگار گفته است: « با ناظم‌الشریعه در این باره صحبت کردیم و قرار است در شرایط مناسب و در دو سه ماه آینده، دو دیدار تدارکاتی برگزار کنیم.»

ماجرایی که از مدت‌ها پیش به یکی از دغدغه‌ها و کشمکش‌های اصلی شمسایی و کمیته فوتسال تبدیل شده بود و محل بحث‌های فراوانی بود. در شرایطی که فالکائو، رقیب شمسایی در کسب عنوان آقای گلی بعد از هر بار خداحافظی، به خاطر کسب رکورد آقای گلی جهان به دیدارهای ملی بازمی‌گشت و با برگزاری بازی‌های تدارکاتی توانست این عنوان را از شمسایی بگیرد اما کمیته فوتسال راضی نمی‌شد که با همین هدف دیدارهای تدارکاتی برای تیم ملی پیش‌بینی کند. دلیل اصلی کمیته فوتسال هم نبودن اسپانسر برای برگزاری این دیدارها بود که مهم‌ترین تفاوت فوتسال ایران و برزیل هم در همین موضوع خلاصه می‌شد.

حالا اما صحبت‌های شمسایی در برنامه تلویزیونی عصر جدید ظاهراً بحث رکوردزنی او را دوباره برای کمیته فوتسال تازه کرده است و این بار پرهیزگار تصمیم دارد این مقدمات حفظ رکورد شمسایی را فراهم کند. علی‌رغم وعده‌ای که پرهیزگار داده البته هنوز هیچ چیز قطعی نیست. چون هنوز هیچ کشوری حاضر به برگزاری بازی تدارکاتی با تیم ملی فوتسال ایران نشده است. پرهیزگار در همین رابطه توضیح می دهد: «برای این بازی‌های دوستانه با سه چهار کشور صحبت کردیم که هنوز چیزی قطعی نشده است. جلسه‌ای با اعضای هیئت رئیسه سازمان لیگ، اعضای کمیته فوتسال و سرمربی تیم ملی در این باره برگزار می‌کنیم تا به یک برنامه کامل برسیم که نه تیم ملی ضرر کند، نه باشگاه‌ها. در این جلسه به جمع‌بندی لازم می‌رسیم.»

علاوه بر این‌ کمیته فوتسال برای کسب میزبانی مسابقات مقدماتی قهرمانی آسیا در تلاش است و در این رابطه می‌گوید: «پرهیزگار با اشاره به تلاش فدراسیون برای کسب میزبانی مسابقات مقدماتی قهرمانی آسیا خاطرنشان کرد:‌ با توجه به میزبانی خوب تبریز از مسابقات زیر 20 سال آسیا، رایزنی‌های خوبی برای کسب میزبانی رقابت‌های مقدماتی قهرمانی فوتسال 2020 آسیا در مهر ماه داشته‌ایم. همچنین با هلند برای برگزاری دیدار دوستانه رایزنی کردیم. هلندی‌ها تاریخی به ما اعلام کردند که ما در آن زمان باید در مسابقات مقدماتی قهرمانی آسیا شرکت کنیم. به همین خاطر ما تاریخ جدیدی اعلام کردیم.»

 

 

2- 360

 

captcha
تازه ها
بیشتر