ورزش جهان / شناسه خبر: 99917 / تاریخ انتشار : 1398/4/8 20:36
|

وان‌بیساکا پس از امضای قرارداد با یونایتد: احساس غرور می‌کنم

احساس باورنکردنی است و احساس غرور می‌کنم که بازیکن منچستریونایتد شدم و می‌دانم چنین فرصتی به بازیکنان کمی دست می‌دهد.

وان‌بیساکا پس از امضای قرارداد با یونایتد: احساس غرور می‌کنم

منچستریونایتد امروز به طور رسمی اعلام کرد آرون وان‌بیساکا را با قراردادی پنج ساله با قابلیت تمدید برای یکسال بیشتر از کریستال‌پالاس به خدمت گرفته است. گفته می‌شود دو باشگاه برای انتقال این مدافع انگلیسی به اولدترافورد با قراردادی به ارزش 50 میلیون پوند به توافق نهایی رسیدند. دستمزد هفتگی این مدافع راست در من‌یونایتد هم 90 هزار پوند خواهد بود.

اوله‌گنار سولشر در تمجید از خرید جدید تیمش گفت: وان‌بیساکا یکی از بهترین مدافعان لیگ برتر انگلیس است. او روحیه کاری مناسب، استعداد و ذهنیت لازم برای بازی در منچستریونایتد را دارد. او دقیقاً از آن دست بازیکنانی است که دنبال‌شان می‌گردیم که به ترکیب خودمان اضافه کنیم تا به ما برای پیشرفت در آینده کمک کنند.

سرمربی نروژی شیاطین سرخ تصریح کرد: آرون بازیکنی جوان، تشنه موفقیت و مشتاق برای یادگیری است که داشتن چنین ویژگی‌هایی برای سن او خیلی مهم است. خوشحالم که وان‌بیساکا با ما قرارداد امضا کرد و دنبال این هستیم تا پیشرفت فوق‌العاده او را ادامه‌دار کنیم.

وان‌بیساکا 21 ساله هم در خصوص احساسی که از پیوستن به این باشگاه انگلیسی دارد، اظهار داشت: احساس باورنکردنی است و احساس غرور می‌کنم که بازیکن منچستریونایتد شدم و می‌دانم چنین فرصتی به بازیکنان کمی دست می‌دهد.

این مدافع 21 ساله گفت: بی‌صبرانه منتظر پیوستن به اعضای تیم هستم. یک استراحت کوچک پس از مسابقات قهرمانی زیر 21 سال اروپا خواهم کرد و بی‌صبرانه منتظر تمرین زیرنظر سولشر و تمرین با هم‌تیمی‌هایم در تور پیش‌فصل هستم.

captcha
تازه ها
بیشتر