فوتبال ایران / شناسه خبر: 99911 / تاریخ انتشار : 1398/4/8 16:42
|

شکوری در انزلی

ابراهیم شکورى سرپرست دبیرکلى فدراسیون فوتبال با همراهى مهندس افقی معاون بندری سازمان منطقه ازاد انزلی و مهندس فاتحی معاون فرهنگی اجتماعی و دبیر شورای ورزش سازمان منطقه ازاد انزلی از امکانات ورزشى خصوصا ظرفیت هاى میزبانى منطقه از مسابقات فوتبال ساحلى و برگزارى همایش هاى بین المللى بازدید کرد.در این بازدید سرپرست دبیرکلى فدراسیون فوتبال در مجموعه ورزش هاى ساحلی سیروس قایقران ، مرکز تفریحات دریایی و مرکز همایش های بین المللی منطقه حضور یافت و در جریان ظرفیت ها و توانمندى هاى میزبانى این منطقه خصوصا جهت برگزارى مسابقات فوتبال ساحلى قرار گرفت.

حساب فدراسیون و سازمان لیگ مسدود شد

حساب دو بخش مدیریتی فوتبال ایران مسدود شد. اداره کل امور مالیاتی شمیرانات سه‌شنبه هفته گذشته حساب‌های فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ را به خاطر قصور در پرداخت مالیات عملکردشان مسدود کرد. با این حساب پول‌های این دو بخش اداره کننده فوتبال بلوکه شده است.پارسال هم این حساب‌ها مسدود شده بود که به خاطر نپرداختن مالیات بر ارزش افزوده این اتفاق افتاد.

تعریف ویلموتس از ایران

مارک ویلموتس در گفت‌وگویی تلویزیونی با شبکه rtl بلژیک به تمجید از شرایط کشورمان پرداخت و گفت: وقتی با پیشنهاد فدراسیون فوتبال ایران روبرو شدم، در همان بدو امر دریافتم که آنها یک دیدگاه بلندمدت دارند. ما درباره اهداف و ماموریت‌ها صحبت کردیم.

سرمربی تیم ملی ایران افزود: سفر به آسیا برای من پس از سال‌ها حضور در اروپا تجربه جدیدی بود. من دهکده المپیک، مرکز ملی فوتبال، ورزشگاه آزادی و سایر امکانات را دیدم که همگی در یک‌جا قرار داشتند. همه چیز فوق العاده بود.

ویلموتس گفت: ایران کشور امن و زیبایی است. برخلاف آنچه به اشتباه شایعه شده در ایران جنگ و ناامنی نیست. من هرگز کوچکترین برداشتی از ناامنی در ایران ندارم.

اردوی نوجوانان در سه محل مختلف

با اعلام فدراسیون فوتبال برپایی کمپ تیم نوجوانان ایران، 20 روز به طول خواهد انجامید؛ اردویی که با 34 بازیکن و از 7 تا 26 تیرماه برگزار خواهد شد.اما جالب ترین قسمت از برنامه های برپایی این اردو، برنامه ریزی انجام شده درباره چگونگی اسکان ملی پوشان است. اسکانی که با توجه به شرایط موجود، در سه مرحله و در ادامه یکدیگر برگزار خواهد شد بدین ترتیب که بازیکنان دعوت شده در ابتدا و از تاریخ 7 تا 13 تیرماه، در هتل یزدان تهران حضور خواهند داشت. پس از آن، نوجوانان همچنان در تهران به اسکان خود ادامه خواهند داد و از روز 13 تا 20 تیرماه در مهمانسرای شهید رضایی مجد حضور پیدا خواهند کرد. آخرین مرحله اسکان نوجوانان نیز در کرج خواهد بود و بازیکنان حاضر در اردو باید از روز 20 تا 26 نیز در هتل پردیس کرج حضور پیدا کنند. 

تیم فوتبال زیر 16 سال کشور، زیر نظر حسین عبدی خود را برای حضور در مرحله مقدماتی مسابقات قهرمانی آسیا 2019 در اواخر شهریور سال جاری آماده می کند.

بی خبری کمیته المپپیک از برنامه های تیم امید

کیکاووس سعیدی سرپرست دبیری کمیته ملی المپیک در پاسخ به این پرسش که «با توجه به مشخص شدن کادر فنی تیم فوتبال امید، آیا تا به امروز برنامه عملیاتی برای حضور این تیم در رقابت های انتخابی المپیک به کمیته ملی المپیک ارائه شده است؟» گفت: قاعدتاً فدراسیون فوتبال به عنوان متولی این رشته پیگیر امور است. این فدراسیون باید در حوزه برنامه ریزی برای آماده سازی تیم و موارد دیگری مانند انتخاب بازیکنان تصمیم گیری کند اما قاعدتاً کمیته ملی المپیک هم باید درجریان قرار بگیرد.

وی گفت:«از طرف تیم فوتبال امید اما تا به امروز اطلاع رسانی در مورد برنامه های پیش بینی شده، نشده است. البته شاید هم به نوعی طبیعی باشد چراکه مدت زمان زیادی از تعیین تکلیف کادر فنی نمی گذرد.»

3

 

captcha
تازه ها
بیشتر