فوتبال ایران / شناسه خبر: 99910 / تاریخ انتشار : 1398/4/8 16:33
|

لاموشی سومین مربی کریم

باشگاه ناتینگهام فارست اعلام کرد که مارتین اونیل را از هدایت تیمش برکنار کرده و بر این اساس اعلام شد که صبری لاموشی به عنوان سرمربی جدید این تیم دسته اول انگلیس معرفی شده است.بدین ترتیب چنانچه انصاری فرد در فارست ماندنی شود  لاموشی سومین مربی است که با او کار خواهد کرد.

باشگاه ناتینگهام فارست در بیانیه‌ای حضور لاموشی در این تیم را تایید کرد.این سرمربی اصلیتی آفریقایی دارد اما در تیم ملی فرانسه به میدان رفته است.وی سابقه حضور در تیم‌های حاشیه خلیج فارس را هم دارد.

احتمال انتقال قرضی محرمی

به نقل از سایت روزنامه Vecernji کرواسی، سرمربی تیم دینامو زاگرب هم‌اکنون در جناح راست خط دفاع تیمش صادق محرمی، پتراستویانوویچ و ایوو پینتو را در اختیار دارد. با توجه به روند آماده‌سازی دینامو زاگرب و جذب ایوو پینتوی پرتغالی از تیم نورویچ سیتی انگلیس بعید به نظر می‌رسد که سرمربی این تیم بخواهد سه بازیکن را در یک پست حفظ کند.براساس این گزارش، پتر استویانوویچ پیشنهادهایی دارد، اما اگر در دینامو زاگرب بماند قطعاً صادق محرمی، مدافع ایرانی این تیم به صورت قرضی راهی تیم دیگری خواهد شد.تیم دینامو زاگرب هم‌اکنون با همراهی صادق محرمی اردوی تابستانی خود را در کشور اسلوونی برپا کرده است.

میلاد در روسیه نمی ماند

شاندور وارگا درباره آخرین شرایط میلاد محمدی در نقل‌وانتقال‌های تابستانی به سایت اسپورت 24 روسیه گفت: میلاد محمدی پیشنهادهایی از تیم‌های اروپای غربی دارد و مذاکرات همچنان طول می‌کشد. البته او دوست داشت در روسیه بماند و از این کشور خوشش می‌آید اما پیشنهاد روشنی دریافت نکرد. بدین خاطر میلاد محمدی می‌خواهد در اروپای غربی به فوتبالش ادامه دهد.

مدیر برنامه میلاد محمدی درباره پیشنهاد زنیت گفت: زنیت؟ نمی‌خواستم به این موضوع که میلاد محمدی در کدام تیم دوران حرفه‌ای خود را دنبال خواهد کرد واکنشی نشان دهم. نمی‌خواهم نامی از تیم‌ها ببرم اما میلاد محمدی پیشنهادهایی از تیم‌های انگلیسی، بلژیکی، هلندی و قهرمان لیگ برتر روسیه دارد.

سردار در جمع بهترین های روسیه

سایت رسمی فدراسیون فوتبال روسیه یک ماه پس از پایان یافتن رقابت‌های لیگ برتر روسیه فهرست 33 بازیکن برتر این رقابت‌ها را منتشر کرد که سردار آزمون از تیم زنیت سن‌پترزبورگ به همراه فدور چالوف (زسکا مسکو) و لوکا جوجوویچ (آرسنال تولا) در بخش بهترین مهاجمان جناح راست قرار گرفتند.همچنین آرتم جیوبا، مهاجم زنیت سن‌پترزبورگ به‌عنوان بهترین بازیکن سال انتخاب شد. سرگئی سماک، سرمربی 43 ساله زنیتی‌ها نیز عنوان بهترین سرمربی سال را به خود اختصاص داده است. عنوان بهترین تیم سال هم به تیم زنیت تعلق گرفته است.

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر