فوتبال ایران / شناسه خبر: 99908 / تاریخ انتشار : 1398/4/8 16:04
|
می‌خواهم با رسانه ها ارتباط خوبی داشته باشم

آزمون: از تلویزیون نمی‌توانید بازی را مثل بازیکنان ببینید

می خواهم با رسانه‌ها ارتباط خوبی داشته باشم

سایت اسپورت ۲۴ مصاحه ای با سردار آزمون داشته است.در  این مصاحبه سردار درباره اینکه طی شش ماه اخیر 4 مصاحبه داشته در حالی که قبلا خیلی کم مصاحبه می کرده گفت:«من وقتی خیلی جوان‌تر بودم در ایران بازیکن شناخته شده‌ای بودم و مصاحبه می‌کردم ولی وقتی به روبین کازان رفتم قربان بردیف حرف خوبی زد و گفت تمرکز و هدف اصلی خودتان این باشد که فوتبال خوبی بازی کنید. وقتی به زنیت آمدم فهمیدم مسؤولیت دیگری هم دارم. خیلی از روزنامه نگاران و مردم علاقه زیادی به زنیت دارند و می‌خواهند درباره تیم سوال کنند و وظیفه دارم تا به سوالات پاسخ دهم. الان تا جایی که هست می‌خواهم با رسانه‌ها ارتباط و تعامل خوبی داشته باشم.»

هر وقت سردار در زمین بود زنیت شکست نخورده است. در فصل جدید هم این سنت را حفظ می‌کنی؟سردار می گوید:«این درست نیست که بگوییم چون من در ترکیب بودم تیم شکست نخورده است. ما مدافعان خیلی خوبی داریم و مربی که از نظر فیزیکی و روحی با ما کار می‌کند. همه چیز به دفاع‌ها بستگی دارد و من هم یک مهاجم هستم وظیفه دارم برای تیمم گلزنی کنم.»

آزمون در پاسخ به اینکه یا قبل از بازی‌ها حرکات دروازه‌بانان را تحلیل می‌کند یا نه گفته است:«نه اینکه بنشینم و حرکات را تحلیل کنم. من خیلی از حرکات دروازه‌بان‌ها را می‌شناسم و مقابل آنها بازی کردم و می‌توانم نقاط ضعف و قدرت آ‌ها را حدس بزنم. برای یک بازیکن سخت‌ترین موقعیت‌ها تک به تک و ضربات پنالتی است چون زمان محدود است و فشار زیادی از هر طرف به شما وارد می‌شود و کار را سخت می‌کند. وقتی من هم بازی رئال - بارسا را می‌بینم می‌گویم چرا این‌طور پاس دادی و چرا طور دیگری به توپ ضربه نزدند. کسانی که از تلویزیون بازی را می‌بینند با بازیکنان فرق دارند و نمی‌توانند آن طور که هست همه چیز را ببینند و حدس بزنند.»

3-300

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر