فوتبال ایران / شناسه خبر: 99902 / تاریخ انتشار : 1398/4/8 12:57
|

استراماچونی مصاحبه ممنوع درایران، مصاحبه آزاد درایتالیا!

آندره‌آ استراماچونی، سرمربی استقلال در ایران ممنوع المصاحبه شد و مسئولان این باشگاه اجازه گفت و گوی رسانه‌ها با این مربی را نمی‌دهند اما این مربی پی‌درپی در حال مصاحبه با رسانه‌های ایتالیایی است.

آندره‌آ استراماچومی این روزها مصاحبه‌های متعددی با رسانه‌های کشورش انجام می‌دهد. او در گفت و گوی دوباره با رسانه های کشورش به یکی از سایت های ایتالیایی گفته:« هیچ گاه اولین تمرینم با اینتر را یادم نمی رود. موراتی، رئیس باشگاه به همراه پسرش در دفترش منتظر من بودند. رئیس پیش خود یک قلم و کاغذ داشت. کاغد و قلم را گرفتم و از من سوال کردند و من نوشتم که به همراه اینتر بازی خواهم کردم. همچنین در آن زمان من با روش خودم اسنایدر، میلیتو، زانتی، جولیو سزار و مایکون را قانع کردم. آنها واقعا بازیکنان خوبی بودند. آنها به هم کمک کردند که یک حرفه ای در کارم شوم و من ارتباط خوبی با آنها داشتم.» استراماچونی درباره بهترین و بدترین خاطره اش نیز این جملات را به زبان آورد:« بهترین بازی ما پیروزی 3 بر 1 مقابل یوونتوس بود. البته در آن فصل کمی کام ما تلخ شد چون مصدومان زیادی در نیم فصل دوم دادیم. میلیتو، ساموئل، استانکوویچ و زانتی مصدومان ما در آن فصل بودند. آما بدترین خاطر باخت مقابل لازتو در سن سیرو بود. همچنین باخت در نیمه نهایی جام حذفی ایتالیا مقابل رم نیز بد بود.» استراماچونی درحالی پی در پی با رسانه های کشورش مصاحبه می‌کند که بعد از حضور در نشست معارفه خود در تهران که صحبت های کوتاهی هم انجام داد، دیگر در برابر رسانه های ایرانی قرار نگرفت وباشگاه استقلال حتی بازیکنان این تیم را ممنوع المصاحبه کرده و درتمرین ها را هم به روی اصحاب رسانه بسته است. تحقیقات درباره اینکه چرا استراماچونی از آن روز به بعد با رسانه های ایرانی گفت و گو نکرده نشان می‌دهد که باشگاه استقلال علاوه بربازیکنان سرمربی اش راهم تا زمان نامعلومی ممنوع المصاحبه کرده است.

مسئولان باشگاه استقلال حتی در روز معارفه استراماچونی هم علاقه ای به طرح پرسش و پاسخ ازسوی خبرنگاران نداشتند وحتی مدیرروابط عمومی این باشگاه در برابر برخی سوال های ساده نیز واکنش های عجیبی نشان می‌داد و بی آنکه رفتارحرفه ای را رعایت کند بین صحبت های خبرنگاران می‌آمد وسعی می‌کرد در جریان پرسش سوال ها اخلال ایجاد کند.

 حال به دنبال مصاحبه های متعددی که هر روز از استراماچونی در رسانه های ایتالیایی ممنتشر می‌شود فضا برای طرح یک سوال مهم باز شده است. سوال این است که چرا استراماچونی تنها در مقابل رسانه های ایرانی ممنوع المصاحبه است ومسئولان این باشگاه فقط مقابل سوال هایی که اصحاب رسانه داخلی از این مربی ایتالیایی می‌پرسند از خود حساسیت نشان می‌دهند و درعین حال اجازه می‌دهند سرمربی تیم شان مصاحبه های متعددی را با رسانه های کشورش انجام می‌دهد؟

 اگر قراراست استراماچونی ممنوع المصاحبه باشد باشگاه استقلال باید درمقابل مصاحبه های این مربی با رسانه های کشورش هم موضع یکسانی را اتخاذ کند. درست مانند فصایی که بعد از حضور این مربی در نشست معارفه حاکم شده و به رسانه های ایرانی حتی اجازه رو در رو شدن با سرمربی ایتالیایی نیز داده نمی‌شود.

آخرین مصاحبه استراماچونی را با این سایت: GianlucaDiMarzio مشاهد کردیم.

10-270

captcha
تازه ها
بیشتر