ورزش جهان / شناسه خبر: 99895 / تاریخ انتشار : 1398/4/6 21:54
|

بنفیکا تایید کرد: پیشنهاد 126 میلیون یورویی اتلتیکو برای فلیکس

باشگاه بنفیکای پرتغال رسما تایید کرد که اتلتیکو مادرید برای به خدمت گرفتن پدیده 19 ساله این تیم پیشنهادی 126 میلیون یورویی ارائه کرده است.

بنفیکا تایید کرد: پیشنهاد 126 میلیون یورویی اتلتیکو برای فلیکس

باشگاه بنفیکای پرتغال فاش کرد که اتلتیکومادرید برای خرید ژوائو فلیکس، مهاجم پرتغالی این تیم پیشنهادی 126 میلیون یورویی ارائه کرده، اما این پیشنهاد هنوز پذیرفته نشده است.

بعد از جدایی تعدادی از بزرگان اتلتیکومادرید به خصوص آنتوان گریزمان، نگاه این باشگاه به جذب بازیکنانی برای پر کردن جای خالی آنهاست و فلیکس 19 ساله یکی از گزینه‌های مدنظر روخی بلانکو به شمار می‌رود، بازیکنی که توانایی‌های فنی‌اش با هموطن او کریستیانو رونالدو مقایسه می‌شود.

باشگاه بنفیکا هم با انتشار بیانیه‌ای تأیید کرده که در حال بررسی پیشنهاد ارائه شده از سوی اتلتیکومادرید است، اما هنوز آن را قبول نکرده است.

اگرچه رقم پیشنهادشده از سوی اتلتیکومادرید همان رقمی است که برای غرامت فسخ قرارداد این بازیکن تعیین شده، اما تأکید طرف اسپانیایی برای پرداخت این رقم در چند قسط ممکن است بنفیکا را مجاب به رد پیشنهاد اتلتیکو کند.

فلیکس در بنفیکا عملکرد قابل توجهی داشته و در 26 بازی که فصل گذشته برای بنفیکا انجام داد 15 گل زد و 9 پاس گل داد که او را در کانون توجه بسیاری از تیم‌های بزرگ اروپایی قرار داده است. پیش از این گفته می‌شد که یوونتوس تمایل فراوانی برای خرید فلیکس دارد، اما اکنون به نظر می‌رسد که اتلتیکومادرید پیشتاز کورس جذب اوست.

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر