فوتبال ایران / شناسه خبر: 99885 / تاریخ انتشار : 1398/4/5 20:24
|
اولن تمرین پرسپولیس فقط با یک مربی و با یک دنیا شعار

خط و نشان برای احمدزاده / جرات داری بیا سر تمرین!

پرسپولیس بدون سرمربی و در انتظار انتخاب نهایی باشگاه تنها با یک مربی به نام کریم باقری کارش را شروع کرد.مربی‌ای که خودش هم نمی داند سرمربی جدیدی که بیاید همچنان در این کادر فنی خواهد ماند یا نه.

به هر حال 20 بازیکن در اولین تمرین پرسپولیس حاضر شدند که یک رکورد بود اما در مقابل این وجه مثبت قابل پیش بینی بود که تمرین اول بعد از رفن برانکو کلی حاشیه داشته باشد.

قبل از شروع تمرین و در حالی که درهای ورزشگاه شهید کاظمی هنوز بسته بود حدود ۵۰۰ تماشاگر در محل تمرین حضور داشتند که بخشی از آنها برانکو را تشویق می کردند و عده ای دیگر می گفتند با این کار به پرسپولیس لطمه می زنند.همین مساله باعث شد  درگیری مختصری بین آنها شکل بگیرد.

  در ادامه  هواداران که روی سکوها حاضر شده بودند یکصدا علیه مدیران باشگاه از ایرج عرب گرفته تا مهدی محمدنبی شعار دادند و خواهان استعفای آنها شدند.بعد از آن هم شعار دادند مدیر استقلالی نخوایم نمی خوایم.

هواداران روی سکوها علیه بازیکنانی که از این تیم جدا شده‌اند و گفته می‌شود قصد بازگشت دارند ،شعار دادند.آنها به شدت علیه فرشاد احمدزاده شعار دادند و اعلام کردند اگر او جرأت دارد به تمرین بیاید!اختلاف‌نظر هواداران روی سکوها باعث شد تا چندین هوادار با یکدیگر درگیری فیزیکی ایجاد کنند.

پس از سر دادن این شعارها، رئیس کانون هواداران باشگاه پرسپولیس از تماشاگران درخواست کرد که شعارها را متوقف کنند که با واکنش منفی هواداران مواجه شد. تماشاگران پرسپولیس همچنین تهدید کردند تا استعفای اعضای هیئت مدیره باشگاه، هر روز چنین جوی را به راه می‌اندازند.

 

در ابتدای تمرین هم بنری در جایگاه تماشاگران نصب شده بود که نوشته بود«پرسپولیس جای بی‌تعصب‌ها و خائنان نیست». این بنر پس از گذشت دقایقی از آغاز تمرین جمع‌آوری شد.

هواداران پرسپولیس همچنین علیه تیم تراکتورسازی شعار دادند! این تماشاگران برانکو و بشار رسن را تشویق کردند و از هافبک عراقی تیم شان خواستند پرسپولیس را ترک نکند.در ادامه شعارهای هواداران و درگیری‌های به وجود آمده آنقدر زیاد شد که اواخر تمرین آنها را به بیرون از ورزشگاه هدایت کنند.

در این تمرین  که ملی پوشان غایب بودند (گفته شد از دهم تیر به تمرین می آیند)بازیکنان ابتدا دقایقی دور زمین نرم‌دوی کردند.بعد به دو گروه تقسیم شده و آقاوسط انجام دادند و سر آخر نرم‌دوی کردند.جالب اینکه  محمد انصاری در اواسط تمرین با موتور به ورزشگاه شهید کاظمی آمد.عجیب تر اینکه اصغر نیک‌سیرت مترجم مربی برانکو در اوایل تمرین در ورزشگاه شهید کاظمی حاضر شد.

1

captcha
تازه ها
بیشتر