فوتبال ایران / شناسه خبر: 99883 / تاریخ انتشار : 1398/4/5 19:30
|
از باشگاه خواستم مربی بیاید و خودش بازیکن انتخاب کند

باقری: شنبه منتظر سرمربی جدید در تمرین هستیم

از باشگاه خواستم مربی بیاید و خودش بازیکن انتخاب کند

در شرایطی که مشخص نشد بالاخره مدیران باشگاه پرسپولیس کدام یکی از گزینه های مربیگری را به عنوان سرمربی انتخاب کردند تمرین پرسپولیس به میدانداری کریم باقری به عنوان تنها عضو کادر فنی  سر وقت شروع شد تا باشگاه سر حرفش بماند و تیم عقب نیفتد.باقری هم قبل از شروع تمرین به سوال های خبرنگاران جواب داد.باقری صحبت هایش را اینطوری شروع کرد:«خودتان شاهد هستید که اولین تمرین را برگزار می‌کنیم، تمام تلاشمان را می‌کنیم تمریناتمان را انجام دهیم تا سرمربی تیم معرفی شود.فعلا به ما اجازه دادند که تمرینات تیم برگزار شود، اکثر بازیکنانی که در اختیار ما بودند را در خدمت داریم و امیدوارم نتایج چند سال اخیر پرسپولیس را تکرار کنیم. در این چند سال تماشاگران خوشحال بودند و امیدوارم هر سرمربی که انتخاب می‌شود بتواند به پرسپولیس کمک کند.»

به شما پیشنهاد سرمربیگری پرسپولیس داده نشده ؟

 من در حد سرمربیگری پرسپولیس نیستم، شروطی هم نیست که من باشم یا نه، هر مربی که می‌آید دوست دارد کادر خودش را داشته باشد، اگر هر شخصی بیاید با کمال میل به آنها کمک خواهم کرد.

برای انتخاب گزینه نهایی با شما مشورت شده ؟

 نه با من مشورت نشده ولی قرار است مدیران باشگاه بهترین تصمیم را بگیرند.

امکان دارد برخی بازیکنان تان راهی اروپا شوند ؟

 برخی ملی پوشان ما تا روز دهم استراحت می‌کنند، رادوشوویچ هم از من اجازه گرفت، انصاری هم امروز توافق کرده فقط فرشاد احمدزاده باقی می‌ماند. ما کار را شروع کردیم که عقب نمانیم.منتظر سرمربی تا روز شنبه هستیم که خودش را شروع کند.

ظاهرا شما به خاطر تواضع تان سرمربی پرسپولیس نمی‌شوید؟

از همه کسانی که از من حمایت کردند تشکر می‌کنم ولی اگر بخواهم سرمربی شوم باید از تیم‌های دیگر شروع کنم. نه اینکه نتوانم ولی دوست دارم پله پله بالا بیایم. اگر حرفی در مورد کارهای من زده شده تشکر می‌کنم. برایم زیاد مهم نیست نفر اول، دوم و یا سوم باشم.امیدوارم امسال بتوانم مثل سال‌های قبل در کنار بازیکنان باشم و کمکی برای سرمربی تیم باشم.

در جلسات آخرتان با برانکو، او حرفی از رفتن زد یا خیر ؟

آن زمان حس کردم آقای برانکو هر وقت به مرخصی می‌رفت وسایلش را کامل نمی‌برد، ولی دفعه آخر وسایلش را کامل برد که همان جا حس کردم او می‌خواهد برود. من از همین جا از برانکو تشکر می‌کنم چون روزهای خوبی برای ما رقم زدند.

قبول دارید سر مربی بعدی پرسپولیس کار بسیار سختی دارد ؟

جدایی مدیر و مربی در همه جا اتفاق می‌افتد.من انتظارم این است که همین حمایت‌های همیشگی توسط طرفداران به مربی جدید منتقل شود و او بتواند تیمش را پله پله بالا بیاورد.

بالاخره طلب تان را گرفتید؟

 حالا می‌گیریم، مشکلی نیست.

از جذب نفرات جدید خبر دارید؟

من از باشگاه خواستم اجازه بدهند که مربی جدید خودش بیاید و نفراتش را انتخاب کند. شما اجازه بدهید مربی خودش بیاید و دیدگاه هایش را اجرا کند و من امیدوارم ما هم از او استفاده کنیم.

شایعه شده دایی و قطبی هم با پرسپولیس مذاکره کرده اند .

من از این موضوع اطلاعی ندارم.

1

 

captcha
تازه ها
بیشتر