فوتبال ایران / شناسه خبر: 99882 / تاریخ انتشار : 1398/4/5 19:11
|
رقم‌هایی که مطرح شد درست نیست

انصاری علیه شایعات: وقت جدایی نبود

با اینکه شایعات زیادی درباره جدایی محمد انصاری از پرسپولیس  و پیوستنش به تراکتورسازی شنیده می شد اما این مدافع سرانجام در جمع سرخ ها ماندنی شد.

از صبح امروز (چهارشنبه)وقتی انصاری به باشگاه پرسپولیس مراجعه کرد تا با ایرج عرب جلسه ای برگزار کند، رسانه ها بیشتر درباره جدایی اش می نوشتند تا ماندن.در این میان گفته شد انصاری بندی در قرارداش دارد که می تواند راحت جدا شود و حتی گرشاسبی به این ماجرا واکنش نشان داد و گفت اگر بازیکنی بخواهد برود حتما می رود و درگیر قرارداد نخواهد شد.

با این حال در شرایطی که هواداران پرسپولیس نگران از دست دادن یکی از بهترین بازیکنان تیم شان در این شرایط حساس بودند عصر امروز(چهارشنبه) خبر آمد انصاری بعد از جلسه با عرب قبول کرده در پرسپولیس بماند.البته فارس در این باره نوشت:« انصاری در این جلسه تا حدود زیادی با عرب برای ماندن در پرسپولیس به توافق دست یافت اما هنوز یک اختلاف نظر وجود دارد.مذاکرات هنوز ادامه دارد اما طرفین بر روی یک بند قرارداد فعلا با یکدیگر اختلاف دارند و مذاکرات هنوز در حال انجام است.»

با این وجود ساعتی بعد انصاری در مصاحبه با فارس گفت:« بعد از صحبت‌هایی که با آقای عرب داشتم در نهایت در پرسپولیس ماندنی شدم. باشگاه کاملاً در جریان همه چیز قرار دارد و با صحبت‌هایی که انجام شد در نهایت تصمیم گرفتم که بمانم. »

این مدافع خوش اخلاق و منضبط ادامه داد:«همه می‌دانیم که پرسپولیس روزهای حساسی را پشت‌سر می‌گذارد و الان وقت جدایی و رفتن از این تیم نیست. ما روزهای سختی را در پیش خواهیم داشت و همه با هم باید تلاش کنیم تا بهترین نتایج را بگیریم چرا که هدف همه ما خوشحال کردن هواداران پرسپولیس است.»

انصاری در  حاشیه تمرین هم گفت:«اختلاف نظرهایی وجود داشت اما باید بپذیریم که شرایط باشگاه خاص است. به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا بخاطر هواداران بازهم این افتخار را داشته باشیم تا پیراهن پرسپولیس را بپوشیم.»

او درخصوص رقم پیشنهادی تراکتورسازی هم گفت:« رقم‌هایی که در رسانه‌ها مطرح می‌شود دقیق نیست. تراکتورسازی تیمی ریشه‌دار با هواداران پرشور است. تراکتوری‌ها کادر فنی و مدیریت خوبی دارند، اما شرایط پرسپولیس خاص است و به همین دلیل تصمیم گرفتیم کنار این تیم و خانواده خود بمانیم.

مدافع پرسپولیس با اشاره به حمایت هواداران گفت:«هواداران همیشه در شرایط سخت کنار من بودند و از من حمایت کردند. من مدیون آنها هستم. اغلب بازیکنان حفظ شدند و امیدوارم باوجود رفتن برانکو بازهم بتوانیم نتایج خوبی بگیریم.»

انصاری درخصوص پیشنهاد تیمی از شرق آسیا، گفت:«هیچ پیشنهاد رسمی به دست من نرسیده است. در شرایط کنونی تمام تمرکزم روی پرسپولیس است و هیچ صحبتی از پیشنهادهایم نکرده و نمی‌کنم.»

وی درمورد اینکه گفته می‌شود گلایه‌ای از مدیریت باشگاه داشته،گفت:«مشکلات مالی همیشه وجود داشته و ما هم همیشه شرایط را درک کرده‌ایم. مسئولان باشگاه در تلاش هستند تا مشکلات را حل کنند. تیم پرسپولیس بزرگ است و بخاطر نام بزرگش نباید درگیر مسائل مالی باشد. آنها باید منابع مالی خوب پیدا کنند. ما هم هر کمکی از دست‌مان برمی‌آید انجام می‌دهیم. شرایط باشگاه خاص است و همه باید کمک کنند و نباید حاشیه‌سازی کرد.»

3

captcha
تازه ها
بیشتر