فوتبال ایران / شناسه خبر: 99876 / تاریخ انتشار : 1398/4/5 18:25
|

بررسی برنامه بدون دستیار ویلموتس

شاعه شده بود در نشست بررسی برنامه لیگ برتر و هم اندیشی مربیان با مسوولان سازمان لیگ یکی از دستیاران مارک ویلموتس در تم ملی هم حاضر خواهد بود اما این اتفاق نیفتاد چون اصلا قرار نبود اتفاق بیافتد.عجیب اینکه وقتی  این مساله را به سعید فتاحی گفتند برآشفت و به خبرنگاران گفت:« سؤال اَلکی نپرسید تا جواب اَلکی نگیرید! جلسه امروز آسیب‌شناسی لیگ برتر با حضور سرمربیان بود. هر چیزی روال قانونی خودش را دارد. وقتی این سؤال را بپرسید، فردا می‌گویند حتماً ویلموتس احترام نگذاشته و به این جلسه نیامده است. »

بازی های تیم ملی فقط در فیفادی

به گفته مسوولان سازمان لیگ در فصل پیش روی لیگ برتر چهار فیفادی و مقدماتی جام جهانی را برای تیم ملی در پیش داریم داریم که خوشبختانه ویلموتس تنها بازی‌های فیفادی را برای برگزاری اردو خواسته است. برای بازی‌های فیفادی برخی باز‌ه‌ها سه یا چهار روزه است. از طرفی، بازی‌های حساس تیم امید برای صعود به المپیک هم در پیش است و قرار شده هر زمان که تیم ملی اردو داشته باشد، تیم امید نیز اردو و بازی‌های تدارکاتی برگزار کند.

غایبان حق اعتراض دارند؟

از آنجای که برخی تیم های لیگ برتر مربی یا نماینده شان را به جلسه هم اندیشی برنامه فصل نوزدهم نفرستادند حق اعتراض هم در طول فصل از آنها سلب خواهد شد هر چند مربیان و باشگاه ها باز هم کار خودشان را می کنند. از هشت باشگاهی که در جلسه امروز(چهارشنبه) شرکت نکردند، پنج باشگاه سرمربی ندارند اما اگر نماینده ای از کادر فنی یا باگشاه شان می آمد و نظرات‌شان را می‌دادند، شاید استفاده می شد. در سال گذشته سازمان لیگ گفت وقتی در این جلسات شرکت نکرده‌اید حق اعتراض ندارید اما اگر باز هم پیشنهادی داشتید، استفاده خواهیم کرد.

بازی تیم ملی با امید 24 تیر

ابراهیم شکوری سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال در حاشیه نشست هم اندیشی مربیان لیگ برتر اعلام کرد  :برای فیفا دی بازی‌های دوستانه خوبی را در نظر داریم. اولین بازی دوستانه ما در تیر ماه با بازی تیم ملی بزرگسالان و امید است. تاریخ دقیق این بازی ۲۴ تیرماه و در روز آخر اردو است. این اولین بازی ما بعد از دیدار با کره‌جنوبی است. سعی می‌کنیم در هر اردو بازی دوستانه داشته باشیم. این بازی‌ها با نظر ویلموتس برگزار می‌شود.

ویلموتس مخالف تعطیلی لیگ

ابراهیم شکوری درباره مخالفت ویلموتس با تعطیلی لیگ برتر گفت:«هر مربی نظر خودش را دارد. او اعتقاد دارد لیگ تعطیل نشود و بازیکنان بیشتر در اختیار باشگاه‌ها باشد. او باید بازی‌ها را ببیند و نظرش را بگوید. فکر می‌کنم نظر مردم درباره او مساعد است. فرآیند انتخاب و ورود ویلموتس و نوع رفتار و منش او مورد علاقه مردم بود. تا اینجای کار مردم از او راضی هستند.»

captcha
تازه ها
بیشتر