فوتبال ایران / شناسه خبر: 99875 / تاریخ انتشار : 1398/4/5 18:23
|

ادامه حضور کفاشیان در باشگاه مس بعد از محرومیت

کفاشیان در حالی با این محرومیت از سوی کمیته اخلاق مواجه شده است که به تازگی به سمت ریاست هیئت مدیره باشگاه مس کرمان و مشاور ورزشی شرکت مس ایران منصوب شده بود.

ادامه حضور کفاشیان در باشگاه مس بعد از محرومیت

علی کفاشیان، رئیس پیشین فدراسیون فوتبال با حکم کمیته اخلاق پنج سال از هرگونه فعالیت فوتبالی محروم شده است، اتفاقی که بلافاصله واکنش کفاشیان را به دنبال داشت و او با ارسال نامه‌ای به کمیته استیناف، نسبت به این حکم اعتراض کرد.

کفاشیان در حالی با این محرومیت از سوی کمیته اخلاق مواجه شده است که به تازگی به سمت ریاست هیئت مدیره باشگاه مس کرمان و مشاور ورزشی شرکت مس ایران منصوب شده بود، اما حالا با محرومیت پنج ساله، عملاً جایگاه خود را در این شرکت و باشگاه مس از دست خواهد داد.

در هر صورت با اتفاقات رخ داده از باشگاه مس نیز خبر می‌رسد که مدیران این باشگاه و شرکت مس ایران منتظر صدور رأی نهایی کمیته استیناف درباره این پرونده هستند تا پس از آن تصمیم نهایی را در خصوص سرنوشت رئیس هیئت مدیره باشگاه مس کرمان بگیرند. با تمام اتفاقات رخ داده و ابلاغ حکم محرومیت به کفاشیان،‌ او در روزهای گذشته در محل کار خود در باشگاه حاضر شده است و باید دید در نهایت چه سرنوشتی در انتظار رئیس پیشین فدراسیون فوتبال خواهد بود.

 

2 -180

 

captcha
تازه ها
بیشتر