فوتبال ایران / شناسه خبر: 99872 / تاریخ انتشار : 1398/4/5 17:48
|
بلبشو در مدیریت باشگاه و نگرانی هواداران

حضور تارتار در نفت مسجدسلیمان منتفی شد

مهدی تارتار سرمربی فصل گذشته پارس جنوبی جم که از نفت مسجدسلیمان پیشنهادی جدی داشت، با مسئولان این باشگاه مذاکره کرد و به یک توافق کلی رسید. تارتار در این جلسه، برای مسئولان نفت مسجدسلیمان شرط گذاشته بود در صورتی که بازیکنان مورد نیاز تیم را طبق لیستی که به باشگاه داده، جذب کنند، با این تیم قرارداد رسمی امضا می‌کند. در غیر اینصورت ترجیح می‌دهد در نفت مسجدسلیمان کار نکند. مسئولان نفت مسجدسلیمان قرار بود طبق برنامه پیش بروند تا تارتار با آنها قرارداد امضا کند اما شرایط چندان خوب پیش نرفت. البته مهدی تارتار تا همین چند روز پیش امید زیادی داشت که شرایط برای حضورش در نفت مسجدسلیمان مهیا شود اما اینطور نشد. تارتار حتی در مصاحبه‌ای گفته بود: «دوست دارم به هر تیمی که می‌روم در آن نتایج خوبی بگیرم و برای همین از مسئولان نفت خواستم اول بازیکنان مدنظر من جذب شوند و بعد با این باشگاه قرارداد امضا کنم. من از تیم‌های دیگر لیگ برتر پیشنهادی ندارم. البته چند تیم خوب لیگ یکی بودند که نشد به یکی از این تیم‌ها بروم و در حال حاضر پیشنهادی نیست که بخواهم روی آن فکر کنم. مطمئنا در صورتی که قولی بدهیم سعی می‌کنیم تیم خوبی جمع کنیم و نتایج خوبی بگیریم. مطمئنا با این هواداران می‌توانیم مسجدسلیمان را برای همه تیم‌ها جهنم کنیم.»

هنوز یک روز هم از این صحبت‌ها نگذشته بود که همه چیز تغییر کرد. رفتن موسی کولی‌بالی و البته صحبت‌های او در رابطه با بدقولی‌های مسئولان نفت مسجدسلیمان برای پرداخت مطالباتش، انگار همه چیز را برای تارتار و مسجدسلیمانی‌ها تغییر داد. به صورتی که تارتار تصمیم گرفت دیگر قید مسجدسلیمان را بزند و به مسئولان این باشگاه اعلام کند، به آنجا نمی‌رود: «اول از مسئولان باشگاه نفت تشکر می‌کنم که گزینه سرمربیگری این تیم بودم اما برخی مسائل و مشکلات مالی بودند که به خاطر آنها امکان همکاری وجود نداشت. من فصل گذشته شرایط مالی خوبی با تیم پارس جنوبی نداشتم و امسال هم دیگر نمی‌توانستم با شرایط بد مالی کار کنم‌ اما همان‌طور که گفتم از مسئولان باشگاه نفت تشکر می‌کنم که من را جزو گزینه‌های این باشگاه قرار دادند. امیدوارم تیم نفت در فصل آینده لیگ برتر موفق باشد.» سرمربی فصل گذشته پارس جنوبی جم با تأیید خبر جدایی‌اش از نفت مسجدسلیمان در رابطه با دلایل آن هم می‌گوید: «شرایط کار در تیم نفت مهیا نبود.»

با این اتفاق، حالا نفت مسجدسلیمان به جای اولش برگشت. به همان روزی که حتی تکلیف سرمربی‌اش را نمی‌دانست. این روزها هواداران نفت مسجدسلیمان بیش از هر زمانی نگران وضعیت تیم محبوب‌شان هستند. کیوان بابادی مدیرعامل سابق نفت مسجدسلیمان درباره شرایط فعلی باشگاه می‌گوید: «نفت مسجدسلیمان در حال حاضر اوضاع اسفناکی دارد. در مدیریت و کانون تصمیم‌گیری این تیم نوعی بلبشو وجود دارد و هنوز معلوم نیست چه کسی برای این باشگاه نسخه می‌پیچد. این تیم مثل بچه یتیمی است که چندین قیم دارد.» با این شرایطی که بابادی توصیف می‌کند باید از همین حالا که لیگ هم شروع نشده، نفت مسجدسلیمان را یکی از گزینه‌های سقوط دانست. تیمی که نه تنها سرمربی ندارد، بلکه در بخش مدیریتی‌اش هم دچار مشکل است و معلوم نیست چه سرنوشتی پیدا خواهد کرد. ضمن اینکه در کنار آنها، باید بی‌پولی را هم اضافه کرد. مساله‌ای که هر مربی و بازیکنی را از آنجا می‌راند تا شرایط سخت‌تر از هر زمانی شود.

9

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر