فوتبال ایران / شناسه خبر: 99870 / تاریخ انتشار : 1398/4/5 17:19
|
ابلاغیه فدراسیون فوتبال به باشگاه‌ها:

پایان دوره ثبت قراردادهای بدون مبلغ

ابراهیم شکوری، سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال طی ابلاغیه خواست تا از ثبت قراردادهای بدون مبلغ مطلقا در تمامی رده‌های سنی جلوگیری شود.

پایان دوره ثبت قراردادهای بدون مبلغ

ثبت قرارداد بدون مبلغ در سازمان لیگ رسماً ممنوع اعلام شد. اصلی‌ترین دلیل آن هم جلوگیری از ایجاد مشکلات مالیاتی و رسیدگی به پرونده‌های مالی است. برهمین اساس سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال منع ثبت قراردادهای بدون مبلغ در تمامی رده‌های فوتبال کشور را به سازمان لیگ ابلاغ کرد.

درخواست ممانعت از ثبت قراردادهای بدون مبلغ از سوی کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال ارائه شده و ابراهیم شکوری طی ابلاغیه خواست تا از ثبت قراردادهای بدون مبلغ مطلقا در تمامی رده‌های سنی جلوگیری شود.

با توجه به مشاهده مواردی از قراردادهای ارائه شده بدون درج مبلغ یا عدم تطبیق مبلغ قرارداد ثبت شده با توافق واقعی اشخاص، همچنین با عنایت به اینکه این امر سبب مغایرت توافقات واقعی اشخاص با قراردادهای ثبت شده می‌گردد و منجر به ایجاد مشکلات عدیده در حوزه های مختلف از جمله مراجع قضایی و رسیدگی فدراسیون فوتبال خواهد شد.

همچنین با توجه به آمره بودن مقررات مالیاتی کشور، لازم است از ثبت هرگونه قرارداد بدون مبلغ مطلقا در تمامی رده‌های سنی خودداری شود. ملاک رسیدگی و اتخاذ تصمیم در خصوص هر قرارداد تنها مبلغ ثبت شده نزد سازمان لیگ خواهد بود.

 

captcha
تازه ها
بیشتر