فوتبال ایران / شناسه خبر: 99866 / تاریخ انتشار : 1398/4/5 16:56
|
هدف رضایی، فرار از روزهای سیاه

کاوه در تمرین بروژ؛ شانس‌ها زنده می‌ماند؟

کاوه رضایی این روزها حضور فعالی در تمرینات بروژ دارد تا آخرین شانس خود را بازی در این تیم و تغییر نظر سرمربی جدید جلب کند.

کاوه به دنبال ادامه حضور در اروپا

بعد از یک فصل بازی برای بروژ و انتقالی 5 میلیون یورویی به این باشگاه مشهور، کاوه رضایی روزهای تلخی را سپری می‌کند. او تنها یک گل در نخستین حضورش در بروژ و از روی نقطه‌ی پنالتی به ثمر رساند و باقی فصل را یا روی نیمکت نشست و یا به علت آسیب‌دیدگی دور از تمرین و بازی‌های رسمی بود.

همین مسئله سبب شده تا نام کاوه رضایی در فهرست خروجی‌های بروژ قرار بگیرد. رضایی دنبال راهی بود تا در این تیم بماند و یک فصل دیگر پیراهن بروژ را بپوشد اما این اتفاق رخ نداد و او به دلیل حضور در لیست مازاد، باید نام تیم بعدی خود را مشخص کند. هر چند او فعلا در تمرینات آماده‌سازی بروژ شرکت کرده تا شاید بتواند نظر سرمربی این تیم را تغییر بدهد. بازگشت به شارلروا یکی از راه‌های ادامه حضور کاوه در اروپا بود اما انگار این گزینه هم منتفی شده و و باید به ایران برگردد و بازی در یکی از تیم‌های ایرانی را تجربه کند.

 

رضایی از سپاهان، تراکتورسازی، ذوب‌آهن و حتی استقلال هم پیشنهاد بازی دریافت کرده اما فعلا پاسخی نداده. او همچنان امیدوار است راهی برای ادامه حضور در اروپا پیدا کند و همچنان یکی از لژیونرهای فوتبال ایران باشد اما اگر تا روزهای آینده این اتفاق رخ ندهد، باید رضایی را دوباره در لیگ ایران ببینیم. شانس استقلال بیشتر از سپاهان است، به شرطی با خواسته‌های مالی این مهاجم موافقت شود و کاوه هم تصمیم نهایی خود را برای حضور در لیگ ایران بگیرد.

 

12

captcha
تازه ها
بیشتر