فوتبال ایران / شناسه خبر: 99862 / تاریخ انتشار : 1398/4/5 16:45
|

نشست آسیب‌شناسی لیگ برتر با حضور مسوولان فدارسیون فوتبال، سازمان لیگ برتر و سرمربیان لیگ برتر امروز (چهارشنبه) از ساعت 14:30 در هتل آکادمی فوتبال برگزار شد.

از 16 سرمربی حاضر در لیگ نوزدهم فقط هشت سرمربی به نام‌های جواد نکونام (سرمربی فولاد خوزستان)، عبدالله ویسی (سرمربی شاهین بوشهر)، محمدرضا مهاجری (سرمربی نساجی مازندران)، حسین فرکی (سرمربی پیکان تهران)، علیرضا منصوریان (سرمربی ذوب‌آهن اصفهان)، رسول خطیبی (سرمربی ماشین‌سازی تبریز)، فراز کمالوند (سرمربی پارس جنوبی جم) و حمید مطهری (مربی تیم پدیده شهر خودرو) حضور داشتند و سرمربیان سایر تیم‌ها شامل استقلال، سپاهان، تراکتورسازی، گل‌گهر سیرجان و سایپا در این نشست حضور ندارند و از تیم‌های پرسپولیس، صنعت نفت آبادان، نفت مسجد سلیمان هم که سرمربی ندارند، در این مراسم نماینده ای حضور نداشت.

همچنین در نشست هم‌اندیشی سرمربیان لیگ برتر، مربیان تیم‌های دسته یک مانند محمود فکری، داود مهابادی‌، اکبر میثاقیان و ... نیز حضور داشتند.

ابراهیم شکوری، سرپرست دبیرکلی فدارسیون فوتبال، سعید فتاحی، مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ و میرشاد ماجدی و مرتضی محصص هم از کمیته آموزش فدارسیون فوتبال در جلسه حاضر بودند. البته حضور سعید فتاحی  در این جلسه هم در نوع خود بسیار عجیب بود، چرا که پس از اتفاقات فینال جام حذفی در اهواز او از سوی کمیته اخلاق محروم شده بود.

گفتنی است غیبت نیمی از سرمربیان لیگ برتر فوتبال در حالی برای خبرنگاران و حاضران جالب توجه بود که همواره سرمربیان در طول فصل و در جریان بازی‌های لیگ از برگزاری و مشکلات مسابقات گله‌مند هستند.البته خبرنگاران و عکاسان فقط پنج دقیقه اجازه حضور در سالن را پیدا کردند و بعد از آن از محل برگزاری جلسه خارج شدند.

از سوی دیگر حضور علی دایی هم در این جلسه به نوعی عجیب بود، چراکه دایی پس از اخراج از تیم سایپا هنوز در تیمی به‌عنوان سرمربی فعالیت ندارد.

3

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر