فوتبال ایران / شناسه خبر: 99859 / تاریخ انتشار : 1398/4/5 16:26
|

ایوانف در تهران

دوره ویژه ناظران داوری فعال در لیگ های فوتبال کشور با تدریس والنتین ایوانوف مدرس صاحب نام فیفا در تهران برگزار خواهد شد. این دوره با حضور 70 شرکت کننده فعال در سطوح مختلف فوتبال باشگاهی کشور توسط فدراسیون جهانی فوتبال و با همکاری فدراسیون فوتبال ایران از 27 الی 29 تیرماه سال جاری برگزار خواهد شد.

والنتین ایوانوف روس ، مدرس برجسته فیفا در این دوره به تدریس آخرین قوانین همچنین یافته ها و الزامات فعالیت ناظران داوری در طی 3 روز و در سالن هتل آکادمی فوتبال می پردازد.

پورعلی گنجی در راه اسپانیا

تیم فوتبال العربی قطر که مرتضی پورعلی گنجی را در اختیار دارد به منظور برگزاری اردوی آماده سازی پیش فصل راهی اسپانیا خواهد شد.اردوی سرخ‌پوشان از 15 تا 30 جولای در اسپانیا برگزار می‌شود و العربی در طول برگزاری این اردو 4 مسابقه تدارکاتی انجام خواهد داد.یاران پورعلی‌گنجی در اولین بازی به مصاف تیم دسته دومی اولوت اسپانیا می‌روند و در دومین بازی مقابل تولوز فرانسه قرار می‌گیرند. برنامه دیگر بازی‌های دوستانه العربی در این اردو هنوز اعلام نشده است.بر‌اساس اعلام باشگاه قطری برند تولید البسه العربی در فصل جدید نیز تغییر کرده و اعضای این تیم در فصل جدید با لباس پوما به میدان خواهند رفت.

شروع اردوی نوجوانان

مرحله جدید اردوی تیم فوتبال زیر 16 سال ایران از روز جمعه (هفتم تیرماه) آغاز می شود. این اردو با حضور 34 بازیکن از 7 تا 26 تیر 98 به شرح زیر برگزار می‌شود :از 7 تا 13 تیرماه 98 اسکان در هتل یزدان، از 13 تا 20 تیرماه 98 اسکان در مهمانسرای شهید رضایی مجد،  از 20 تا 26 تیرماه 98 اسکان در هتل پردیس کرج.

تیم فوتبال زیر 16 سال کشومان خود را برای حضور در مرحله مقدماتی مسابقات قهرمانی آسیا 2019 در اواخر شهریور سال جاری آماده می کند.

برد زنیت با سردار

تیم زنیت سن‌پترزبورگ در ادامه دیدارهای تدارکاتی اردوی تابستانی اتریش پذیرای تیم لفسکی بلغارستان بود و با گل دقیقه 48 سردار آزمون از روی نقطه پنالتی یک بر صفر پیروز شد.تیم زنیت در نخستین بازی تدارکاتی خود نیز با نتیجه 6 بر یک برابر تیم واکر اتریش به پیروزی رسیده بود و در 2 بازی تدارکاتی شنبه آینده نیز به مصاف حریفانی از مجارستان و مونته‌نگرو خواهد رفت.

3

captcha
تازه ها
بیشتر