فوتبال ایران / شناسه خبر: 99857 / تاریخ انتشار : 1398/4/5 15:30
|

۵۵۰ هزار دلار تا پاتوسی: فقط تا یکشنبه وقت باقی است

باشگاه کیپ تاون آفریقای جنوبی زمان زیادی برای پرداخت حق انتقال پاتوسی منتظر نخواهد ماند. آن ها تا یکشنبه هفته آتی به سران استقلال مهلت داده اند تا تکلیف این بازیکن را روشن کنند.

یکی از مهم ترین اهداف نقل و انتقالاتی باشگاه استقلال بازگرداندن آیاندا پاتوسی است. بازیکنی که در نیم فصل دوم لیگ هجدهم در ترکیب آبی‌ها خوش درخشید و با به ثمر رساندن گل های متعدد و ایجاد موقعیت گلزنی توانست خودش را به عنوان یکی از مهره های درخشان استقلال مطرح کند. قراردادی که باشگاه استقلال با آیاندا منعقد کرده اما آن قدر ها سفت و محکم نبوده که این بازیکن را به طور اتوماتیک وار در ترکیب لیست بازیکنان لیگ نوزدهم استقلال هم ببینیم. پاتوسی درواقع بعد از پایان نیم فصل دوم لیگ هجدهم بازیکن تیم کیپ تاون آفریقای جنوبی است و باشگاه استقلال برای بازگرداندن این بازیکن باید مبالغ قابل توجهی را پرداخت کند.

300هزار دلار به باشگاه کیپ تاون که در قرارداد فی مابین نوشته شده و 250هزار دلار هم به خود پاتوسی. اکنون برای باشگاه آفریقایی راه باز است که پاتوسی را با هر مبلغی به تیم دیگری منتقل کند. درحقیقت اکنون سرنوشت این بازیکن از دست باشگاه استقلال خارج است و زمزمه هایی درباره مذاکرات باشگاه آفریقایی با چند باشگاه درباره انتقال پاتوسی شنیده می‌شود و اگر سران باشگاه استقلال سرعت را چاشنی مذاکرات خود را این بازیکن نکنند هیچ بعید نیست به زودی پاتوسی را از دست بدهند واین بازیکن به تیم دیگری منتقل شود. ظاهرا سران باشگاه آفریقایی به مسئولان باشگاه استقلال اطلاع داده اند که تا یکشنبه هفته آینده منتظر واریز پول انتقال این بازیکن خواهند ماند و چنانچه باشگاه استقلال تعلل کند، این بازیکن به تیم دیگری منتقل می‌شود. البته مسئولان باشگاه استقلال در تلاشند تا مبالغ را از طریق پول های بلوکه شده خود در فیفا تامین کنند و در همین راستا مذاکراتی هم با وزارت امور خارجه شده اما هیچ نتیجه ای در برنداشته است.

10-350

captcha
تازه ها
بیشتر