فوتبال ایران / شناسه خبر: 99856 / تاریخ انتشار : 1398/4/5 15:14
|

بی میلی استراماچونی به همکاری با حاجیلو

تغییر سرپرست استقلال یکی از اتفاقات قریب الوقوع در روزهای آتی خواهد بود. حاجیلو به چند دلیل مهم به احتمال بسیار جایش را به گزینه ای جوان‌تر خواهد داد.

از اوایل فصل هجدهم بود که بحث تغییر سرپرست تیم استقلال که پست بسیار مهمی هم هست، مطرح شد. آن روزها گفته می‌شد حاجیلو به دلیل کسالت دیگر نمی‌تواند در استقلال فعالیت کند اما مسئله او در استقلال به همین بیماری که هنوزهم گریبانش را گرفته ختم نمی‌شود.

حاجیلو با زبان انگلیسی آشنایی مطلوبی نداشت و در برقراری ارتباط با وینفرد شفر همواره دچار مشکل بود. دیگر مسئله ای که همیشه سرپرستی حاجیلو در استقلال را زیر سوال می‌برد روحیه لطیفش بود که در مواقع لزوم نمی‌توانست با شدت لازم در مقابل برخی بی نظمی ها بایستد. اصولا حاجیلو ها شخصیت های نرمی دارند و نباید از آن ها انتظار برخوردهای سفت و محکم را داشت. حاجیلو حتی در برخی محافل خصوصی خودش به این موضوع اشاره کرده بود که در استقلال گاهی تنش هایی رخ می‌دهد که قادر به جمع کردن آن ها نیست. حاجیلو حتی جایی گفته بود در میان بازیکنان جروبحث های زیادی رخ می‌دهد و هر روز در حال جمع کردن این ماجرا ها است. اخیرا نیز اتفاقی در تمرین استقلال رخ داده و دو جوان با هم درگیری لفظی داشته اند. البته ماجرا اصلا حاد نبوده اما انگار استراماچونی انتظار داشته حاجیلو در قامت سرپرست برخورد قاطعانه ای با خاطیان داشته باشد و ماجرا را همان جا جمع کند آن هم به نحوی که حساب کار دست همه بیاید.

روحیه لطیف اصغرآقا اما به او اجازه نمی‌دهد چنین وضعیتی را در مقابل برخی تنش ها پیاده کند و شاید همین مماشات های ناخواسته و برخوردهای نرم درنهایت باعث جدایی اش از استقلال شود چرا که استراماچونی هم تمایل آن چنانی به همکاری با اصغرآقا از خودش نشان نمی‌دهد و بی میل نیست که فرد جوان تر و قاطع تری را در این پست کنار خود ببیند. با توجه به اینکه خیلی قبل تر سران باشگاه استقلال مقدمات برکناری حاجیلو را فراهم کرده اند هیچ بعید نیست که به زودی این پیشکسوت باشگاه استقلال از سمت خود برکنار و فرد دیگری جایش را بگیرد.

10-670

captcha
تازه ها
بیشتر