ورزش جهان / شناسه خبر: 99850 / تاریخ انتشار : 1398/4/4 20:37
|

شایعه در اسپانیا: نیمار ۵ ساله بست

نشریه کاتالونیایی «اسپورت» نوشت که نیمار با مدیران باشگاه بارسلونا برای عقد قراردادی پنج ساله به توافق رسیده است.

شایعه در اسپانیا: نیمار 5 ساله بست

نیمار که گفته می‌شود برای بازگشت به بارسلونا لحظه‌شماری می‌کند، در فکر ترک پاری‌سن‌ژرمن در این تابستان است. نشریه کاتالونیایی «اسپورت» اکنون خبر می‌دهد که نیمار با مدیران باشگاه بارسلونا برای عقد قراردادی پنج ساله به توافق رسیده و حتی حاضر شده در دستمزد سالیانه‌اش که در حال حاضر 30 میلیون یورو است، تخفیف دهد تا بازگشتش به نوکمپ نهایی شود.

نیمار دو سال پیش در انتقال پر سر و صدایی در ازای پرداخته شدن رقم فسخ 222 میلیون یورویی‌اش توسط باشگاه پاری‌سن‌ژرمن، به PSG ملحق شد. گزارش‌های مختلف حاکی از آن است که این ستاره برزیلی از اینکه بارسلونا را ترک کرده پشیمان است. مهاجم پیشین بارسا که در دو فصل اخیر 51 گل در 58 بازی برای پاری‌سن‌ژرمن به ثمر رسانده، تا پایان ماه ژوئن 2022 با این باشگاه فرانسوی قرارداد دارد.

پیش از این برخی رسانه‌ها مدعی شده بودند بارسلونا برای بازگرداندن نیمار 27 ساله به نوکمپ حاضر است 100 میلیون یورو به پاری‌سن‌ژرمن بپردازد و فیلیپه کوتینیو را هم این باشگاه فرانسوی بدهد. نشریه «پاریزین» فرانسه اما مدعی شده پاری‌سن‌ژرمن نیمار را با رقمی کمتر از 300 میلیون یورو انتقال نخواهد داد.

captcha
تازه ها
بیشتر