فوتبال ایران / شناسه خبر: 99846 / تاریخ انتشار : 1398/4/4 18:00
|

بازی با ژاپن در فیفادی‌های بعدی

فدراسیون فوتبال به دنبال پر کردن روزهای فیفای آتی در تاریخ های11 شهریور و 25 آبان است. برای بازی 25 آبان مذاکرات خوبی با ژاپن انجام شده است و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد این تیم 25 آبان برای بازی با ایران در استادیوم آزادی به تهران سفر خواهد کرد. برای تدارک بازی 11 شهریور هم به طور همزمان با چند کشور مکاتباتی انجام شده اما هنوز هیچ یک از کشورها پاسخ نهایی و قطعی به ایران نداده اند.

جالب اینکه بدانید مارک ویلموتس در جلساتی که با محمد رضا ساکت داشته روی تدارک بازی های دوستانه خیلی بیشتر از برگزاری اردوهای تدارکاتی تاکید کرده و بر خلاف کارلوس کی روش اعتقادی به برپایی اردوی تدارکاتی بلند مدت ندارد. از اینرو انتظار می رود این فصل شاهد برگزاری منظم بازی های لیگ برتر باشیم.

کاشیما باخت اما صعود کرد

در ادامه رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا از دور برگشت مرحله یک‌هشتم نهایی دو تیم ژاپنی کاشیما انتلرز مدافع عنوان قهرمانی و سانفرس هیروشیما از ساعت 14:30 به مصاف هم رفتند که در این دیدارپر گل این تیم سانفرس هیروشیما بود که توانست با گل دقایق پایانی این دیدار را با نتیجه 3 بر 2 به سود خود به پایان ببرد اما با توجه به شکست یک بر صفر این تیم در دیدار رفت این کاشیما بود که توانست به دور بعدی صعود کند.

برنامه تیم امید؛از ازبکستان و کرواسی تا رومانی و اندونزی

امیدها شهریور ماه راهی ازبکستان می شوند تا دو بازی دوستانه با تیم امید این کشور انجام دهند که یکی از تیم های خوب آسیایی در رده سنی امید به شمار می رود. برنامه بعدی تیم امید میزبانی از دو تیم اروپایی در تهران است. کرواسی و رومانی. با هر دو تیم مکاتبات خوبی انجام شده است. مهدی تاج به تازگی و در حاشیه نشست فیفا با داور شوکر رییس فدراسیون فوتبال کرواسی مذاکرات مثبتی داشت و به نظر می رسد کرواسی برای انجام بازی با امیدها به تهران سفر خواهد کرد. مذاکرات با رومانی هم مذاکرات خوبی بوده است.آبان‌ماه هم تیم امید سفری به اندونزی خواهد داشت و دو بازی دوستانه با تیم امید این کشور انجام خواهد داد. برنامه های دیگری هم برای تیم امید در نظر گرفته شده که فدراسیون برای اجرای آن منتظر نهایی شدن برنامه ها است.

3

 

captcha
تازه ها
بیشتر