ورزش جهان / شناسه خبر: 99817 / تاریخ انتشار : 1398/4/3 22:27
|

راهی برای بازگشت پیرمردها نیست

آلوز هفته هاست در حال پیشنهاد دادن خود به بارسا است و تمایل به بازگشت دارد ولی باشگاه فعلا برنامه ای برای بازگرداندن او ندارد.

راهی برای بازگشت پیرمردها نیست

دنی آلوز، مدافع برزیلی پاری سن ژرمن با انتشار بیانیه ای در صفحه رسمی خود مدعی شد بعد از 2 فصل از این باشگاه جدا خواهد شد و بلافاصله گمانه زنی ها و شایعاتی در مورد آینده این مدافع برزیلی منتشر شده است.

شب گذشته رادیو کاتالونیا مدعی شد ممکن است دوباره و بعد از 3 سال،  آلوز در تابستان امسال با بارسلونا عقد قرارداد کند. این بازیکن برزیلی بعد از سپری کردن 8 سال فوق العاده و کسب 23 جام با لباس بارسلونا، در سال 2016 از این تیم جدا شده و راهی یوونتوس شد و بعد از یک سال تصمیم به انتقال به پاری سن ژرمن گرفت.

در همین رابطه موندودپورتیوو به نقل از یکی از مسئولان بلندپایه بارسلونا گزارش داد که آلوز هفته هاست در حال پیشنهاد دادن خود به بارسا است و تمایل به بازگشت دارد ولی باشگاه فعلا برنامه ای برای بازگرداندن او ندارد.

آلوز در حالی یکی از گزینه های خرید بارسا محسوب نمی شود که بازیکن آزاد است و جذب او هزینه ای برای بارسا نخواهد داشت. برای بارسلونا فعلا جذب یک مدافع هافبک چپ به عنوان ذخیره ای مطمئن برای جوردی آلبا در درجه اول اهمیت قرار دارد.

بارسا در سمت راست، نلسون سمدو و سرجی روبرتو را در اختیار دارد. برای سمدو در هفته های اخیر چند پیشنهاد رسیده است اما بارسا تاکید دارد که تنها با 100 میلیون یورو بند فسخ قرارداد، به وی اجازه جدایی خواهد داد.

captcha
تازه ها
بیشتر