ورزش جهان / شناسه خبر: 99814 / تاریخ انتشار : 1398/4/3 21:02
|

چراغ سبز کولیبالی به مشتریانش: شاید فصل بعد در ناپولی نباشم

مدافع سنگالی ناپولی از احتمال جدایی‌اش از این تیم در تابستان خبر داد و گفته می‌شود به یکی از دو تیم شهر منچستر خواهد پیوست.

چراغ سبز کولیبالی به مشتریانش: شاید فصل بعد در ناپولی نباشم

کالیدو کولیبالی، مدافع ملی‌پوش سنگالی و ستاره خط دفاعی ناپولی احتمال جدایی‌اش از این تیم ایتالیایی را منتفی ندانسته و درحالیکه شایعات زیادی درباره انتقال او به یکی از دو باشگاه منچستریونایتد یا منچسترسیتی مطرح شده می‌گوید از آینده خود در ناپولی مطمئن نیست.

کولیبالی که در حال حاضر به همراه تیم ملی سنگال در جام ملتهای آفریقا حضور دارد در پاسخ به سوالهای خبرنگاران درباره شایعات انتقالش به یکی از دو تیم شهر منچستر سعی کرد از افتادن در چرخه شایعات بیشتر خودداری کند اما در عین حال نسبت به آینده‌اش در ناپولی هم تضمین نداد.

کولیبالی بعد از پیروزی 2 بر صفر تیم ملی کشورش مقابل تانزانیا در جام ملتهای آفریقا به گل گفت: نمی‌دانم سال آینده همچنان در ناپولی خواهم بود یا نه. ولی فکر کنم آنجا باشم. فعلا که باید در جام ملتهای آفریقا بازی کنم و بعد از این رقابتها به ناپولی برگردم.

ستاره خط دفاعی ناپولی در ادامه گفت: همه درباره من صحبت می‌کنند ولی من فقط از سنگال حرف می‌زنم چون هدف من امروز این است و می‌خواهم با سنگال به موفقیتی بزرگ دست پیدا کنم.

کولیبالی در ادامه صحبتهایش اضافه کرد: نمی‌خواهم امروز درباره آینده‌ام صحبت کنم و ترجیح می‌دهم درباره سنگال حرف بزنم.

captcha
تازه ها
بیشتر