فوتبال ایران / شناسه خبر: 99804 / تاریخ انتشار : 1398/4/3 15:56
|

بعد از پایان رقابت های لیگ روسیه و قهرمانی زنیت سنت پطرزبورگ در این رقابت ها با حضور سردار آزمون گزارشگر برنامه MATCH TV تلویزیون روسیه در سفری به کشور ایران گزارشی جالب از آداب و رسوم ایرانی ها گرفت و البته سوژه اصلی این گزارش سردار آزمون بود. این گزارشگر گفت و گویی مفصل با سردار آزمون انجام داده و البته صحبت هایی نیز با پدر و مدیربرنامه هایش نیز داشته است.

سردار در بخشی از این گفت و گو درباره اختلافش با برانکو گفته است:« می شود گفت پدرم با سرمربی پرسپولیس، برانکو مشکل داشت. برانکو به پدرم گفت چرا آزمون برای تیم ملی بازی می کند؟ پدرم جواب داد چرا درباره پسرم صحبت می کنی؟ شما تیم خودت را داری و پسرم لژیونر است؛ چرا چنین حرفی را می زنی. آن زمان من در فهرست 5 نفره بهترین گلزنان تاریخ ایران بودم. 24 سالم بودم و می خواستم از من حمایت کنند ولی فحش می دادند و از من انتقاد می کردند. هیچ پدری نمی خواهد به پسرش فحش بدهند. فرقی ندارد فوتبالیست باشد یا رییس جمهور یا هرکس دیگر.»

سردار درباره اینکه وقتی گل نمی زند انگار می خواهد خودکشی کند می گوید:«بله، چون این نان من است. گل می زنم و اگر فایده ای نداشته باشم، آن را نمی خورم. گل نزنم، کل تیم آسیب می بینند و هواداران ناراحت می شوند. این وحشتناک است، چون بعدا به خودت فحش می دهی که چرا موقعیت را گل نکردی. البته 90 درصد فوتبالیست ها همینطور هستند. یک بار در روستوف در موقعیت گل نزدن قرار گرفتم که موقعیت سختی برای یک بازیکن است. بازیکن تلاش می کند اما نمی شود. برای یکی از هم تیمی‌های صمیمی‌ام هم این مساله پیش آمده بود و پدر و مادرم برای او خیلی دعا کردند. او از من می خواست کمکش کنم، من به او نگاه می کردم و می گفتم مادر! به مادرم می گفتم همه چیز را درست کند. شک نداشتم که او گل می زند.»

جالب ترین بخش گفت و گو هم اینجاست:« همه فحش های روسی را بلدم. وقتی در روستوف بودم، کالاچوف همه فحش های روسی را به من یاد داد. به او گفتم فحش ها را به من یاد بده تا اگر کسی گفت متوجه شوم. الان 80، 90 درصد صحبت های روسی را متوجه می شوم.»

3-350

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر