ورزش ایران / شناسه خبر: 99803 / تاریخ انتشار : 1398/4/3 15:36
|
پس از مدت‌ها انتظار

انتخابات وزنه برداری 16 تیر برگزارمی شود

مدیر کل دفترامورمشترک فدراسیون های ورزشی وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد که مجمع انتخاباتی فدراسیون وزنه برداری 16 تیرماه جاری برگزارمی‌شود.

محمد شروین اسبقیان، مدیرکل دفترامور مشترک فدراسیون های ورزشی در خصوص زمان و مکان برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون وزنه برداری می‌گوید:«این انتخابات ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه ( ۱۶ تیرماه) در آکادمی ملی المپیک برگزار می‌شود.» 

با پایان مسئولیت چهار ساله علی مرادی در فدراسیون وزنه برداری این فدراسیون از اردیبهشت ماه با سرپرست اداره می‌شود و قرار است علیرضا خسروی به عنوان سرپرست مجمع انتخاباتی را برگزار کند. علی مرادی، عبدالکریم پورکیان، حسین رضازاده، نصرت الله عابدینی، شهرام عظیمی، فرشاد غزالیان، محمدرضا آخوندی، سجاد انوشیروانی و کوروش باقری نامزدهای حاضر در این مجمع هستند که با عبور از مراحل مختلف برای برری صلاحیت، توانسته اند تاییدیه لازم را بگیرند. 

قرار است ۱۳ مجمع انتخاباتی دیگر به جز وزنه‌برداری امسال برگزار شود که از این تعداد دوره‌های چهار ساله فدراسیون‌های وزنه برداری دوم اردیبهشت و ورزش‌های رزمی ۱۶ اردیبهشت پایان یافت. ریاست فدراسیون‌ دوومیدانی، ۱۵ شهریور؛ پزشکی ورزشی، ۶ آبان؛ تنیس روی میز، ۱۶ آبان؛ موتورسواری، سوم بهمن؛ ورزش‌های دانشگاهی، ۱۷ بهمن و شطرنج ۲۴ اسفند امسال پایان می‌یابد. همچنین مجمع انتخاباتی فدراسیون والیبال هم قرار است در ۶ ماهه نخست سال برگزار شود. رشته مهم دیگری که ماه هاست تکلیفش روشن نشده، کشتی است که اسبقیان در این رابطه گفت:« به زودی زمان و مکان برگزاری این مجمع نیز مشخص و اعلام می‌شود.» 

 

5/ 250

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر