ورزش جهان / شناسه خبر: 99801 / تاریخ انتشار : 1398/4/3 02:20
|
کوپا آمه‌ریکای 2019

آرژانتین بالاخره برد/ صعود مقتدرانه شاگردان کی‌روش

آرژانتین در سومین دیدار خود در رقابت‌های کوپا آمه ریکا برابر قهرمان آسیا به نخستین برد خود رسید و به همراه کلمبیا راهی مرحله بعد شد.

آرژانتین بالاخره برد/ صعود مقتدرانه شاگردان کی‌روش

بازی‌های گروه دوم رقابت‌های کوپا آمه‌ریکا با پیوستن تیم ملی آرژانتین به کلمبیای از پیش صعودکرده در مرحله یک چهارم نهایی پایان یافت.

آرژانتین که برای آسودگی خیال جهت صعود به پیروزی مقابل قطر نیاز داشت، ابتدا در نیمه اول به لطف اشتباه خط دفاع قطر و هوشیاری مارتینس در دقیقه 4 به گل رسید و پیروز به رختکن رفت.

در 45 دقیقه دوم هم حملات تیم مسی ادامه یافت و سرخیو آگرو با گلزنی در دقیقه 82، برتری آرژانتین را قطعی کرد. شاگردان اسکالونی با این پیروزی 2 بر صفر چهار امتیازی شده و با حضور در رده دوم گروه B مسابقات کوپا آمه‌ریکا صعود به یک چهارم نهایی این رقابت‌ها را جشن گرفتند. قطر یک امتیازی هم در رده چهارم گروه ایستاد و حذف شد.

در بازی همزمان، کلمبیا که پیش از این صعودش را قطعی کرده بود با تنها گل کوئلار در دقیقه 31 یک بر صفر پاراگوئه را برد. تیم تحت هدایت کارلوس کی‌روش با کسب هر 9 امتیاز ممکن از سه بازی علاوه بر سرگروهی بهترین تیم مرحله گروهی نام گرفت. پاراگوئه دو امتیازی هم در رده سوم شانس خودش برای صعود به‌عنوان یکی از دو تیم برتر سوم گروه‌های سه‌گانه را حفظ کرد. با این نتایج، صعود پرو به‌عنوان یکی از دو تیم برتر سوم گروه‌ها قطعی شد.

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر