ورزش جهان / شناسه خبر: 99798 / تاریخ انتشار : 1398/4/2 23:28
|

لمپارد نزدیک نیمکت چلسی

فرانک لمپارد از بیشترین شانس برای هدایت چلسی برخوردار است و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، وی به زودی به عنوان سرمربی آبی‌ها معرفی خواهد شد.

لمپارد نزدیک نیمکت چلسی

بعد از جدایی مائوریتسیو ساری و انتقال وی به یوونتوس، نام های زیادی برای هدایت چلسی در فصل بعد مطرح شده اما به نظر می رسد فرانک لمپارد از بیشترین شانس برای تصدی این پست برخوردار است و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، وی به زودی به عنوان سرمربی چلسی معرفی خواهد شد.

ESPN مدعی شد تنها یک قدم تا عقد قرارداد لمپارد با چلسی باقی مانده است. باشگاه لندنی از لمپارد خواسته ابتدا قرارداد خود را با دربی کانتی فسخ کند تا مشکلی از نظر عقد قرارداد به وجود نیاید و در ادامه قرارداد جدید با باشگاه چلسی منعقد خواهد شد.

قرار است فرانک لمپارد با قراردادی 3 ساله تا سال 2022 و حقوق سالانه 4 میلیون پوند، هدایت چلسی را بر عهده گیرد و اخباری در مورد احتمال حضور همبازیان سابق وی در استمفوردبریج از جمله دیدیه دروگبا و کلودیو ماکله له نیز در رختکن چلسی به عنوان کادر فنی لمپارد منتشر شده است.

پتر چک، دروازه بان اسبق چلسی نیز اخیرا به عنوان مدیر ورزشی با چلسی قرارداد امضا کرده و به نظر می رسد بازیکنان سابق و محبوب این باشگاه یک به یک در حال بازگشت به استمفوردبریج هستند.

captcha
تازه ها
بیشتر