ورزش جهان / شناسه خبر: 99796 / تاریخ انتشار : 1398/4/2 21:29
|
کوپا آمه‌ریکای 2019

کی‌روش: اروگوئه یا شیلی؟ برایمان فرقی نمی‌کند

از هیچ کدام از این دو تیم نمی ترسم و نگران نیستم حریف بعدی ما چه تیمی است. فعلا همه تمرکزم روی بازی با پاراگوئه است

کی‌روش: اروگوئه یا شیلی؟ برایمان فرقی نمی‌کند

از دور سوم مرحله گروهی کوپا آمه ریکا 2019، امشب کلمبیا به مصاف پاراگوئه می‌رود. شاگردان کارلوس کی روش در دو بازی اول خود برابر آرژانتین و قطر به پیروزی رسیده اند و از حالا در مرحله یک چهارم نهایی هستند.

کی روش در نشست خبری بازی با پاراگوئه گفت: هنوز نسبت به آنچه در تصورم دارم، فاصله زیادی داریم. چیزهای زیادی در تیم باید تغییر کند ولی نسبت به چند روز پیش، شرایط مان بهتر است. ممکن است برابر پاراگوئه به چند بازیکن استراحت بدهم ولی مطمئنا بهترین تیم ممکن را برای این بازی به زمین می فرستم. پاراگوئه تیم خوبی است و باید بازی همیشگی خودمان را ارائه دهیم.

وی در مورد بازی دادن به بازیکنانی که در آستانه دو اخطاره شدن هستند، گفت: این مساله اصلا باعث نگرانی من نمی شود. بازی با پاراگوئه می تواند به ما برای پیشرفت و بهتر شدن از لحاظ کیفی کمک کند. بله، بازیکنان تک کارته داریم ولی همه آنها به اندازه کافی باتجربه هستند و مشکلی ایجاد نخواهد شد. تصمیماتم را بر اساس تعداد کارت های بازیکنان نمی گیرم. هر بازیکن باید کار خودش را در زمین انجام دهد.

سرمربی کلمبیا درباره برخورد احتمالی با شیلی یا اروگوئه در مرحله بعد گفت: از هیچ کدام از این دو تیم نمی ترسم و نگران نیستم حریف بعدی ما چه تیمی است. فعلا همه تمرکزم روی بازی با پاراگوئه است و برای این تیم نهایت احترام را قائلیم.

captcha
تازه ها
بیشتر