فوتبال ایران / شناسه خبر: 99785 / تاریخ انتشار : 1398/4/2 17:31
|

کریم باقری می خواست به امریکا سفر کند و مشغول استراحت شود اما از آنجا که احتمالا پروسه انتخاب سرمربی برای این تیم طول خواهد کشدید باید بماندو تمرینات را آغاز کند.باقری امروز(یکشنبه) به باشگاه پرسپولیس رفت و جلسه ای با مدیرعامل این باشگاه برگزار کرد.جلسه ای که مشخصا درباره شروع تمرینات و برنامه های تیم بود اما مربی سرخ ها می گوید از او درباره نقل و انتقالات نظر نخواسته اند.

جلسه ای در باشگاه داشتید.درباره چه مسائلی حرف زدید؟

 برای مشخص شدن وضعیت مالی‌ام و گرفتن نامه‌ای به باشگاه رفته بودم که در همین حین صحبت‌هایی با مدیریت باشگاه و همچنین هواداران داشتم.

آیا ماندن تان در پرسپولیس قطعی شده است یا نه؟

 نه، هنوز هیچ چیز قطعی نیست. البته یک فصل دیگر با باشگاه قرارداد دارم. باشگاه هم خواسته تمرینات را آغاز کنیم تا تکلیف سرمربیگری تیم مشخص شود. از روز چهارشنبه تمرینات را آغاز خواهیم کرد و آن‌طور که باشگاه اعلام کرده است تا آخر هفته سرمربی تیم معرفی خواهد شد.

ایرج عرب به شما پیشنهاد سرمربیگری پرسپولیس  داده ؟

 نه، چنین پیشنهادی به من داده نشد. فعلاً قرار است تمرینات زیر نظر من آغاز شود تا در نهایت یکی از گزینه‌هایی که باشگاه با آنها در حال مذاکره است به‌عنوان سرمربی جدید انتخاب شود. آن وقت اگر شرایط مهیا بود و سرمربی جدید خواست در پرسپولیس به کارم ادامه می‌دهم، در غیر این صورت در کنار هواداران حامی پرسپولیس خواهم ماند. حق سرمربی است که دستیارانش را خودش انتخاب کند. بود و نبود من چندان فرق نمی‌کند، چرا که نفرات جایگزین می‌آیند کارشان را انجام می‌دهند. قرار نیست که تا ابد در پرسپولیس بمانم.

ایشان در مورد جذب بازیکن و آوردن سرمربی جدید با شما مشورت کردند؟

 در مورد جذب بازیکن مشورتی با من نشد و در رسانه‌ها دیدم که فرشاد احمدزاده به تیم برگشته است. درباره جذب مربی هم به من گزینه‌‌های خود را گفتند که فقط یکی دو نفرشان را می‌شناختم. زمانی هم که از یک مربی شناخت نداشته باشم در موردش اظهارنظر نمی‌کنم.

مقابل ساختمان باشگاه هم صحبت هایی با هواداران پرسپولیس داشتید.

 در زمان خروج از باشگاه تعدادی از هواداران را جلوی ساختمان باشگاه دیدم و از آنها خواهش کردم که جلوی باشگاه تجمع نکنند از این جهت که آنجا منطقه مسکونی است و تجمع هواداران عزیز باعث آزار همسایه‌ها می‌شود. در چند روز اخیر هم همسایه‌های باشگاه خیلی اذیت شدند و این خیلی بد است. البته باید به هواداران هم حق داد  که نگران آینده تیم‌شان باشند. به نظر من بحث رفتن برانکو دیگر تمام شده است و باشگاه نیاز به آرامش دارد تا سرمربی جدید و بازیکنان مدنظرش را انتخاب کند. مطمئناً ایجاد هرگونه تنش به تیم ضربه می‌زند و چنانچه هواداران مثل همیشه باشگاه را حمایت کنند می‌شود تصمیمات خیلی بهتری گرفت. هر مربی هم که انتخاب شد باید از او حمایت کرد، همان‌طور که در چهار سال گذشته همه از برانکو حمایت کردند و نتیجه‌اش را دیدند.

برخی نحوه جدایی برانکو از پرسپولیس را مناسب ندانسته و اعتقاد دارند او در ایجاد حواشی اخیر این تیم مقصر است.

 این تصمیمی بود که برانکو خودش اتخاذ کرد و باید به آن احترام گذاشت. آنچه مشخص است برانکو رفته و ما باید به آینده فکر کنیم. باشگاه نیز نباید زمان را از دست بدهد و هرچه زودتر سرمربی جدید تیم را مشخص کند.

3

captcha
تازه ها
بیشتر