فوتبال ایران / شناسه خبر: 99784 / تاریخ انتشار : 1398/4/2 17:15
|
نگاهی به آنچه در نقل و انتقالات آبی‌ها می‌گذرد

خریدهای جدید در استقلال: استراماچونی آنها را می‌شناسد؟

استقلال با ثبت خریدهای تازه روز شلوغی را در نقل وانتقالات پشت سر گذاشت اما سوال این است که آیا استراماچونی از کیفیت فنی این بازیکنان اطلاع کافی داشته و خریدها با نظر او انجام شده؟

جعفر برزگر / باشگاه استقلال روز شلوغ و پر رفت و آمدی را پشت سر گذاشت.پس از قطعی شدن حضور سرمربی ایتالیایی و شروع تمرینات این تیم حالا آن ها مشغول جذب بایکنان جدیدشان هستند.مسوولان استقلال اتفاقا" با سرعت نسبتا" زیادی این کار را انجام می دهند..دیروز پنج بازیکن به ساختمان باشگاه رفتند و پس از امضای قرارداد عکس یادگاری هم انداختند.این روند در زوهای آینده هم ادامه خواهد داشت چرا که هنوز سه سهمیه لیگ برتری شان پر شده است. این جدول عملکرد خریدهای لیگ برتری استقلال در فصلی که گذشت را نشان می دهد. اما همچنان این سوال مطرح است که استراماچونی سرمربی جدید استقلال تا چه اندازه از این بازیکنان شناخت داشته است.

ریگی بازیکنی برای تمام فصل

 

مسعود ریگی هافبک دفاعی یکی از سه بازیکن فصل گذشته لیگ برتر بود که در تمام 30 هفته لیگ برتر حضور داشت. بازیکن 29 ساله شیرازی که فوتبالش را از فجرسپاسی آغاز کزد و پس از آن در تیم های بادران و پدیده هم بازی کرد به نظر می رسد جایگزین علی کریمی در استقلال خواهد شد که پیشتهاد خوب خارجی دریافت کرده است. ریگی یکی از بهترین های تیم پدیده در لیگ هجدهم بود که نقش غیرقابل انکاری در موفقیت های اینتیم داشت.این بازیکن اگر همین روند را در فصل جدید ادامه دهد خیلی به استقلال کمک خواهد کرد.

یزدانی جانشین منتظری

 

مدافع 28 ساله و مشهدی سپاهان که صحبت هایش بعد از بازی پرسپولیس با سپاهان باعث محرومیت موقتش شده بود پس از 26 بازی برای این تیم به استقلال آمده تا جایگزین پژمان منتظری شود.یزدانی در سپاهان فصل کم نوسانی را پشت سر گذاشت اگرچه در بازی تیمه نهایی حذفی با پرسپولیس با گل به خودی باعث حذف تیمش شد. این بازیکن مثل مسعود ریگی می تواند جزو خریدهای خوب آبی های پایتخت باشند به شرطی که خیلی زود با تیم هماهنگ شوند.

بلبلی سرمایه ای برای آینده

 

باشگاه در جذب محمد بلبلی ستاره جوان تیم سپیدرود سیاست خرید الهیار صیادمنش را در پیش گرفت و به نوعی برای آینده سرمایه گذاری کرد که با فروش او به تواند درآمدزایی خوبی داشته باشد.بلبلی سابقه بازی درتیم های تهرانی پارسه، تهران مبدل را داشت و پس از حضور در تمرینات سپیدرود و انجام تست های فنی توانست رضایت علی کریمی را جلب و در نیم فصل دو به این تیم اضافه شود.اتفاقا" او اولین بازی اش را در زمان کریمی مقابل سپاهان در اصفهان انجام داد.بلبلی قدرت پا به توپ بسیار بالایی دارد و در کار هجومی می تواند خیلی به استقلال کمک کند.

دشتی هافبک راست

 

علی دشتی هافبک راست سایپا در فصلی که گذشت در 24 بازی به میدان رفت.او یکی از مردان کلیدی تیم علی دایی بود.این بازیکن 26 ساله و کنگانی سابقه بازی در تیم های پیکان و پارس جنوبی را هم دارد.استقلال در پست او داریوش شجاعیان را دارد و باید دید چیدمان استراماچونی به چه صورت خواهد بود چطور از این بازیکن بازی می گیرد.با جذب او سه سهمیه لیگ برتری استقلال در فصل نقل و انتقالات پر شد.

باقری،مدافع گلزن

 

میلاد باقری مدافع میانی و البته گلزن مس کرمان در بیشتر بازی های فصل گذشته این تیم در ترکیب اصلی قرار داشت.او آخرین گلش را برای مس در آخرین بازی لیگ به بادران زد.حالا استقلال با در اختیار داشتن میلاد باقری،سیاوش یزدانی و روزبه چشمی خیالش از انتخاب بازیکن برای دفاع آخر راحت است.باقری در تیم های کیمیا فرآیند،هف سمنان و پارس جنوبی بازی کرده که با این تیم آخری هم به لیگ برتر راه پیدا کرد.با حضور فرشید و روح ا.. باقری تعداد بازی های استقلال به سه نفر رسید.

شماره

پیراهن

نام بازیکن

تعداد بازی

بازی ثابت

دقایق بازی

گل

پاس گل

اخطار

اخراج

6

مسعود ریگی(پدیده)

30

30

2700

1

 0

1

0

99

سیاوش یزدانی(سپاهان)

26

23

2130

1

2

5

0

11

علی دشتی )سایپا)

24

10

1814

4

3

5

0

41

محمد بلبلی(سپیدرود)

9

5

595

2

0

3

0

 

 

10-670

 

 

 

 

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر