فوتبال ایران / شناسه خبر: 99780 / تاریخ انتشار : 1398/4/2 16:51
|
برانکو از زمان مدیریت قبلی ناراحت بود

ماهیگیری طاهری در آب گل‌آلود پرسپولیس

علی‌اکبر طاهری می‌گوید: «قول‌هایی به او داده شده بود اما اجرا نشد و این موضوع بی اعتمادی را به وجود آورد. این مسائل نشان می‌دهد که او از زمان مدیریت قبلی ناراحت بود.»

برانکو از زمان مدیریت قبلی ناراحت بود

برانکو وقتی از پرسپولیس جدا شد، تأکید کرد که این جدایی به خاطر مسائل مالی نبوده و او زمان رفتن او از پرسپولیس فرا رسیده بود. با این حال اما جدایی برانکو بهانه‌ای به دست برخی مدیران و مسوولان و حتی هواداران داده تا مدام به دنبال مقصری بگردند و رفتن برانکو را به گردن او بیندازند. از هوادارانی که مقابل باشگاه تجمع کردند و خواستار اخراج عرب بودند تا علی‌اکبر طاهری که سعی دارد مقصر رفتن برانکو را گرشاسبی بداند.

علی‌اکبر طاهری، مدیرعامل پیشین استقلال در گفت و گوی تلویزیونی خود، یکی از مشکلاتی که باعث جدایی برانکو شده را تبدیل قرارداد دلاری این مربی به یورو می‌داند: «من برای دو فصل 730 هزار دلار بدون افزایش قیمت با برانکو بستم. البته آپشن هم در قراردادش بود؛ مثلا اینکه قهرمان شویم یا از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا بالا برویم. منتهی باشگاه قراردادی بعدی را با او به یورو بست. بر اساس اعلام پرسپولیس بدهی این باشگاه به برانکو 750 هزار یورو بوده است. جالب است که می گویند این مربی 10 ماه حقوق نگرفته بود. خب معلوم است ناراضی می شود. وقتی مربی خوبی مثل برانکو می آید و زحمت می کشد توقع دارد پولش را بگیرد.»

او در ادامه صحبت‌هایش به اضافه شدن بندی برای فسخ قرارداد برانکو در قرارداد جدید او در زمان مدیریت گرشاسبی اشاره می‌کند و بندهایی که کم شده بودند و باعث نارضایتی او شدند. طاهری همه این‌ها را در کنار هم قرار می‌دهد تا به این نتیجه برسد که نارضایتی برانکو از زمان مدیریت گرشاسبی آغاز شده بود. طاهری تأکید می‌کند: «قول‌هایی به او داده شده بود اما اجرا نشد و این موضوع بی اعتمادی را به وجود آورد. این مسائل نشان می‌دهد که او از زمان مدیریت قبلی ناراحت بود.»

مدیرعامل پیشین پرسپولیس درباره آینده نیمکت این باشگاه هم می‌گوید: «به نظر من همین حالا برای انتخاب مربی دیر است. من فکر نمی‌کنم با قطبی و دایی صحبت کرده باشند. یحیی هم گفته نمی آید. حالا خبرهایی هست که با مربی برزیلی در حال مذاکره هستند.»

طاهری که انتقادهای زیادی به مدیریتش در پرسپولیس وارد بود، از آب گل‌آلود باشگاه بعد از رفتن برانکو ماهی می‌گیرد و می‌گوید: «در دوران مدیریت من هیچ‌گاه این مربی تهدید به جدایی نکرد. در آن دوره همواره احترام و اعتماد خوبی بین ما برقرار بود و او هیچ‌گاه از شرایط کاری ناراحت نبود.»

 

 

2 - 370

 

captcha
تازه ها
بیشتر