پرسپولیس / شناسه خبر: 99775 / تاریخ انتشار : 1398/4/2 15:53
|
مهاجم تیم ملی در دوراهی انگلیس- هلند

اروپا به جای پرسپولیس / طارمی فعلا برنمی‌گردد

پرسپولیس برای جذب مهدی طارمی، فعلا باید صبر کند تا ببیند مذاکره‌ی این مهاجم با باشگاه‌های اروپایی به کجا می‌رسد.آنوقت است که می‌توان با قاطعیت از بازگشت طارمی حرف زد و او را در خط حمله‌ی پرسپولیس دید.

اروپا به جای پرسپولیس

امیر اسدی / می‌گویند مهدی طارمی در آستانه‌ی توافق و امضای قرارداد با پرسپولیس است. حتی گفته‌اند او به عنوان نخستین خرید فصل نقل و انتقالات تابستانی، پیراهن سرخ می‌پوشد و به هواداران معرفی  اما همه‌ی این اخبار وقتی شبیه شایعه می‌شود که بدانیم مهاجم شماره 17 تیم ملی سودای اروپا در سر دارد و تمایل به اینکه راهی قاره سبز شود.

طارمی چند پیشنهاد همکاری در جیب دارد. ابتدا هادرزفیلد از انگلیس و سپس یک تیم هلندی که برای جذب مهاجم تیم ملی اقدام کرده و به توافق‌هایی هم رسیده. ماجرای هادرزفیلد متعلق به حدود یک ماه قبل است. باشگاهی انگلیسی که فصل 2019-2018 را در لیگ برتر گذراند اما با کسب تنها 16 امتیاز از 38 بازی و به عنوان قعرنشین سقوط کرد تا برای فصل جدید در چمپیونشیپ شرکت کند.

 

حضور در چمپیونشیپ و باشگاهی که همین فصل قبل در لیگ برتر بود، پیشرفت قابل‌توجهی برای طارمی است. مهاجمی که البته در روزهای اخیر با باشگاه هلندی نیز مذاکره کرده و برخلاف شایعه‌ی حضور در پرسپولیس، چندان رسانه‌ای نشده. هلندی‌ها در پی شکار مهدی طارمی هستند که بازیکن آزاد است و همین در کنار بحث فنی می‌تواند از دلایل اصلی علاقه‌ی هلندی‌ها به مهاجم تیم ملی باشد.

پرسپولیس در شرف فروش علی علیپور به زولته‌وارخم است و در این شرایط سخت، نیازمند حضور مهاجمی باتجربه و سرحال مثل مهدی طارمی است اما مهاجم بوشهری حتی این پیغام را به گوش مدیران باشگاه پرسپولیس هم رسانده که اولویتش انتقال به اروپا است و اگر به هر دلیلی با تیمی از قاره سبز به توافق نرسید، روی پیشنهاد پرسپولیس فکر می‌کند و دوباره پیراهن سرخ می‌پوشد.

مهدی طارمی که روزهای درخشانی را در پرسپولیس سپری کرده، یک و نیم فصل پیراهن الغرافه را پوشید و در این تیم هم روزهای خوبی را گذراند اما تغییر در کادرفنی باشگاه قطری و علاقه‌ی مهاجم تیم ملی به حضور در فوتبال اروپا، همه و همه دست به دست هم دارند تا جدایی طارمی از الغرافه و لیگ ستارگان قطر کلید بخورد و نهایی هم شود.

 

پرسپولیس برای جذب مهدی طارمی، فعلا باید صبر کند تا ببیند مذاکره‌ی این مهاجم با باشگاه‌های اروپایی به کجا می‌رسد. آنوقت است که می‌توان با قاطعیت از بازگشت طارمی حرف زد و او را در خط حمله‌ی پرسپولیس دید. مهاجمی که در زمان جدایی محبوبیت خود را از دست داد اما آنقدر در الغرافه و تیم ملی درخشید که جای خالی‌اش در خط حمله‌ی پرسپولیس حس شد. شاید اگر ما و شما هم جای طارمی بودیم، رویای حضور در اروپا را با بازگشت به پرسپولیس عوض نمی‌کردیم. بخصوص که طارمی پیشنهاد دارد و به توافق با باشگاه‌هایی از انگلیس و هلند هم نزدیک است.

 

captcha
تازه ها
بیشتر