فوتبال ایران / شناسه خبر: 99771 / تاریخ انتشار : 1398/4/2 14:24
|

ناهارمشترک رحمان رضایی با استراماچونی

ناهار مشترک رحمان رضایی با آندره‌آ استراماچونی نشان می دهد که سرمربی استقلال همچنان با رحمان در تماس است و هیچ بعید نیست که این مربی به زودی در استقلال دیده شود.

با مطرح شدن نام رحمان رضایی مدافع سابق تیم ملی به عنوان دستیار آینده آندره استراماچونی، انتقادات تندی پیرامون این انتخاب شکل گرفته است. از نظر برخی هوادران و تعدادی پیشکسوتان باشگاه استقلال چون رضایی پیراهن پرسپولیس را بر تن کرده است، نباید در کادر فنی استقلال حضور پیدا کند. استدلالی که شاید چندان منطقی نباشد به این دلیل که هم رحمان در پرسپولیس آن چنان سابقه و تاثیرگذاری را نداشت که بتوان از او به عنوان یک چهره خاص پرسپولیس نام برد و نه اینکه اساسا دخالت در انتخاب کادرفنی که باید زیر نظر سرمربی انجام شود، روشی منطقی است. حتی گفته می‌شود دلیل کنار گذاشتن پیروز قربانی از سوی استراماچونی همین مخالفت ها بوده است که البته سرمربی ایتالیایی آن را تایید نکرده است. با این حال شاید جالب باشد که بدانید رحمان همچنان باماچونی درتماس است و هیچ بعید نیست که به زودی در کادرفنی استقلال دیده شود!

استراماچونی و رحمان رضایی به تازگی در یکی از رستوران های تهران با هم دیدارداشتند و ناهار خوردند. این واقعیت را باید پذیرفت  که رحمان رضایی که چندین سال در ایتالیا بازی کرده و با سبک مربیان ایتالیایی آشنا است، می تواند به کمک استراماچونی در تصمیم گیری و انتخاب نفرات بیاید. با وجود اینکه استراماچونی بعد از حضور در تهران در اولین نشست مطبوعاتی اعلام کرد، رحمان رضایی در حال حاضر در کادر فنی حضور ندارد اما آن ها ارتباط دو نفره خود را حفظ کرده اند و حتی گفته می‌شود در نشست اخیرشان یکی از مسئولان باشگاه استقلال نیز حضور داشته است.

به هرحال باید دید ماجرای رحمان رضایی با استقلال چه خواهد شد و آیا این چهره نامدار به کادرفنی استقلال اضافه می‌شود یا خیر؟!

10-270

captcha
تازه ها
بیشتر